Polska - Łotwa gdzie oglądać? Transmisja w TV i online

Polska - Łotwa gdzie oglądać? Transmisja w TV i online Źródło: screen Sport.tvp.pl

Polska - Łotwa, czyli drugi mecz naszej reprezentacji piłkarskiej w eliminacjach do Euro 2020 rozgrzewa już fanów futbolu. Nasi piłkarze są faworytem spotkania i całej grupy, ale nie spodziewają się łatwej przeprawy. O której rozpocznie się mecz i gdzie możemy go obejrzeć?

Mecz Polska - Łotwa będzie drugim spotkaniem "biało-czerwonych" w eliminacjach do Euro 2020. Po pierwszym spotkaniu nastroje w polskiej ekipie są znakomite. Po trudnej walce podopieczni selekcjonera Jerzego Brzęczka pokonali na wyjeździe Austrię 1:0. Decydującą bramkę strzelił Krzysztof Piątek.

Emocje po czwartkowym meczu w Wiedniu opadły nie na długo. Początek eliminacji do mistrzostw Europy ułożył się dla Polski świetnie. Nasi piłkarze zwyciężyli w meczu z najgroźniejszym rywalem w grupie - pokonali Austriaków 1:0. Czy dziś natchniona sukcesem kadra dopisze na swoje konto kolejne 3 punkty?

Ważny dla nas mecz eliminacji Euro 2020 Polska - Łotwa. Gdzie i o której obejrzymy spotkanie?

Rywalami Polaków będzie dziś reprezentacja Łotwy. Choć na papierze, jedenastka naszych przeciwników prezentuje się słabiej, to trudno mówić o lekceważeniu konkurenta. Polscy kibice doskonale pamiętają upokorzenie z 2004 roku, kiedy to Łotysze wygrali z Polakami, dostając się później na turniej Euro 2004.

Ostatnie występy Łotyszy należą jednak do słabych. Pierwszy mecz obecnych eliminacji Łotwa przegrała z Macedonią 3:1. Gola honorowego nasi dzisiejsi rywale strzelili dopiero pod koniec meczu, w 87. minucie. 

Transmisja meczu Polska - Łotwa rozpocznie się dziś, o godzinie 20.45 w TVP 1 (studio rozpocznie się 10 minut wcześniej), ale też TVP Sport (studio już od godz. 20.05). Poza kanałami Telewizji Polskiej mecz będziemy mogli obejrzeć w Polsat Sport, Polsat Sport News i Polsat Sport Extra (początek studio meczowego, odpowiednio od 18:00, 20.35 i 20.35).

Mecz eliminacji Euro 2020 obejrzymy również w sieci. Internauci mogą skorzystać z tej okazji włączając transmisję na Sport.tvp.pl i Ipla.tv.

Następny artykuł