Polska celebrytka twierdzi, że jest jak Jan Paweł II. "Niewiele jest autorytetów z zasadami"

Polska celebrytka twierdzi, że jest jak Jan Paweł II. "Niewiele jest autorytetów z zasadami"

Jan Paweł II jest bezsprzecznie wielkim autorytetem nie tylko dla Polaków. Wzorują się na nim miliony ludzi na całym świecie. Wielu też porównuje się do niego. Internauci najczęściej wtedy takie osoby mocno krytykują, broniąc pamięci papieża Polaka. O takie porównanie pokusiła się Izabela Kisio-Skorupa.

Izabela Kisio-Skorupa jest mamą znanej aktorki Oli Kisio. Izabela jest dodatkowo marketingowcem oraz bizneswoman. Ma całą masę fanów szczególnie wśród młodych odbiorców. Na swoim Instagramie ma ponad 14 tysięcy obserwatorów, którzy na bieżąco komentują każdy jej wpis. Jednak to, co ostatnio opublikowała, wywołało gigantyczną burzę w komentarzach. Internauci szydzą z niej, nie kryjąc swojej krytyki.

Izabela Kisio-Skorupa niczym Jan Paweł II

Celebrytka we wpisie pisze, że jak ważny jest autorytet i zdolności pedagogiczne. Dalej porównuje się do papieża Jana Pawła II. Według niej młodzi Polacy pokochali ją dlatego, że jest jednym z nielicznych autorytetów z zasadami w Polsce. - Ja jestem jak Nasz Papież Jan Paweł II. A niewiele jest AUTORYTETÓW Z ZASADAMI W POLSCE I DLATEGO MŁODZI TAK MNIE KOCHAJĄ I NIE JESTEM ZAKLAMANA ANI PUSTA [pisownia oryginalna -red.] - pisze Izabela Kisio-Skorupa. Internauci nie mogli uwierzyć w to, co czytają. Wielu nich uważa, że tym razem młoda gwiazda ostro przesadziła. Zarzucają jej, że ta próbuje wybijać się na kontrowersji. Według wielu z nich Izabela próbuje startować w nie swojej lidze. Jak najbardziej cenią ją za to, co sobą prezentuje. Jednak porównywanie i stawianie się na równi z Janem Pawłem II jest zdecydowaną przesadą i wyolbrzymieniem. fot. instagram.com/izabelakisoskorupa Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Hanna Lis zaatakowała chorego Kaczyńskiego! Potężna awantura
  2. Wiktoria Gąsiewska publicznie poniżyła swojego chłopaka. Zdrójkowski zapadł się pod ziemię
  3. Andrzej Duda ogląda i komentuje życzenia urodzinowe od Sióstr Godlewskich. To hit internetu!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News