Nocny dramat w Polsce! Dziesiątki rannych, setki uszkodzonych budynków

Nocny dramat w Polsce! Dziesiątki rannych, setki uszkodzonych budynków

Podczas gdy niektórzy smacznie spali, inni przeżywali prawdziwe chwile grozy. Polska poniosła ogromne straty w ciągu dzisiejszej nocy. Są dziesiątki rannych, a uszkodzone budynki można liczyć w setkach.

Wczorajszej nocy cała Polska była poważnie zagrożona. Niszczycielskie burze zbierały swoje żniwo. Zniszczone budynki liczyć można w setkach, jest również wielu rannych. To co się działo, było naprawdę przerażające.

Łącznie, w całym kraju do interwencji strażacy wyjeżdżali do interwencji aż 4400 razy. Burza pozostawiła bez prądu aż 331 tysięcy gospodarstw. Do tej pory Polska mierzy się ze zniszczeniami, które żywioł po sobie pozostawił. Trwa naprawianie awarii.

Polska zdewastowana przez burze! Nie żyje jedna osoba

Przez wczorajsze burze, jedna osoba w kraju straciła życie. Zginął wiceburmistrz Wołomina. Został on uderzony konarem w porcie w Nieporęcie. Ciężko ranny trafił do szpitala, ale nie udało się go uratować. Dziś burze dalej są możliwe, chociaż nie tak gwałtowne, jak minionej nocy. Największym podczas niej problemem był silny, niszczycielski wiatr uszkodził około 300 budynków, w tym 185 mieszkalnych. - Na chwilę obecną mamy zgłoszonych 400 zdarzeń. Dotyczą one Płocka i okolic. W akcji usuwania skutków wichury bierze udział około 200 strażaków państwowej oraz ochotniczej straży pożarnej - mówił kapitan Edward Mysera, rzecznik płockiej komendy Państwowej Straży Pożarnej. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Trzęsienie ziemi! Małgorzata Wassermann będzie marszałkiem Sejmu, Kuchciński na wylocie
  2. Najnowsze informacje o prezesie PiS. Kaczyńskiego dręczy DUŻO straszniejsza choroba
  3. To już jest dogorywanie. Reprezentant Polski MIAŻDŻY Lewandowskiego
  4. Duda wstrząśnięty i załamany. PiS właśnie rozbił jego marzenia i upokorzył prezydenta
  5. Już NIE PiS! Jaką partię popiera teraz Tadeusz Rydzyk?
Źródło: tvnmeteo.tvn24.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News