Polscy celebryci często decydują się na publiczne udostępnianie intymnych, prywatnych zdjęć, uwieczniających nawet najbardziej zaskakujące sytuacje z życia. Czasami zdarza się także, że zostają one opublikowane bez ich zgody. Z tego typu sytuacji próbuje obecnie wybrnąć jedna z polskich gwiazd, z dystansem komentując pojawienie się na jej Instagramie zdjęcia seksu oralnego.

Justyna Pawlicka znana jest polskiej opinii publicznej jako była uczestniczka programu „Top Model”. Jakiś czas temu znów zrobiło się o niej głośno, gdy na jednym z jej profili na portalu społecznościowym pojawiło się zdjęcie seksu oralnego. Fotografia po kilku minutach została usunięta, a celebrytka ogłosiła, że ktoś włamał się na należące do niej konto i bez zgody opublikował zdjęcie, które jej nie przedstawia.

Pomimo tego, że cała sytuacja miała nie być winą Pawlickiej, kobieta na jakiś czas usunęła się z mediów społecznościowych. Kiedy wreszcie wróciła, postanowiła za to odnieść się z dystansem do skandalu, w którego centrum się znalazła. Opublikowała więc zdjęcie, na którym wraz z chłopakiem jedzą lody i podpisała je: „Najwięksi lodziarze”.

Fani celebrytki bardzo ucieszyli się, że wróciła ona do aktywnego funkcjonowania na portalach społecznościowych. Pochwalili także jej dystans do całej sytuacji, na który mogła się zdobyć już po kilku dniach od opublikowania feralnego zdjęcia.

...

Zobacz również

Fot. Instagram/Justyna Pawlicka