Życie celebrytów wydaje się usiane płatkami róż. Niestety – nie zawsze jest tak kolorowo. Wiele gwiazd musi rezygnować z prywatności na rzecz pracy. Odbija się to często także na życiu rodzinnym i najbliższych.

Widać to bardzo wyraźnie na przykładzie Agnieszki Dygant. Gwiazda polskiego kina i telewizji pojawi się niebawem w nowym dziele Patryka Vegi pt. „Botoks”. Jest to powrót aktorki po ponad dwóch latach przerwy w pracy.

Agnieszka Dygant zrobiła sobie przerwę od pracy po zakończeniu emisji serialu „Prawo Agaty” w 2015 roku. Jak sama wyjaśnia – zrobiła to przede wszystkim ze względu na syna.

– Grałam główną rolę w serialu, codziennie spędzałam na planie po 12 godzin. To obciążające. Odbijało się to na moim zdrowiu, do tego doszło oczywiście poczucie winy związane z dzieckiem. Wyszłam z domu, gdy mój syn miał rok, a wróciłam, gdy miał pięć – opowiada aktorka.

Przerwa w pracy była dla niej bardzo cenna i ważna. Celebrytka podkreśla, że był to moment zmiany przedszkola jej syna, który szedł do zerówki.

Uspokoiłam wyrzuty sumienia – dodaje Dygant.

Teraz, po dwóch latach przerwy od aktorstwa, gwiazda wróciła do pracy. Podkreśla, że zbyt długi czas siedzenia w domu też nie służył za dobrze ani jej, ani jej rodzinie.

– Chociaż bycie mamą jest fajne, były chwile, kiedy czułam, że jest mi przykro, że już chcę wracać na plan i że zaczynam być wredna w domu. Nawet mój facet powiedział: „Wracaj już do tej pracy, bo nas zamęczysz” – opowiada aktorka.

...

Zobacz również

Najseksowniejsze kobiety świata