18-letnia aktorka Julia Wróblewska aktywnie prowadzi swoje konta na wielu portalach społecznościowych. Niedawno poskarżyła się jednak w internecie na zachowanie fanów, które zniechęca ją do dodawania postów oraz zdjęć. Chodzi o wulgarne, seksistowskie komentarze wielu mężczyzn, w szczególności obcokrajowców, które nigdy nie powinny pojawiać się pod fotografiami kobiet.

Przeraża mnie ilość obcokrajowców na moim lajfie, którzy są tak zboczeni, że nie mam ochoty tego lajfa prowadzić – zdradziła fanom zdenerwowana celebrytka. Rzeczywiście na jej profilu, ale i na profilach wielu innych kobiet, odnaleźć można niedelikatne komentarze mężczyzn w większości pochodzących z państw arabskich.

Nie jest raczej prawdopodobne, aby Wróblewska całkowicie zrezygnowała z udzielania się na portalach społecznościowych i rozmów z fanami. Łatwo jednak zrozumieć jej złość powodowaną wulgarnością niektórych mężczyzn komentujących zdjęcia, które w większości nie prowokują wcale tego typu słów.

Z problemem tym zmaga się bardzo wiele użytkowniczek Instagrama, nawet tych mniej popularnych od celebrytki. Rzadko reagują one w jakikolwiek sposób na zaczepki, jednak młoda aktorka widocznie nie wytrzymała już tego odrzucającego zachowania.

 

...

Zobacz również