Anella, czyli „polska lalka Barbie”, wywołuje coraz więcej kontrowersji. Nie udaje się jej jednak przekonać Polaków do swojego wizerunku. Zamiast poparcia wywołuje salwy śmiechu. Mądrzy się i wykłóca z lekarzami tak, że zachowuje się jakby aspirowała do roli nowego ministra zdrowia. Polacy turlają się ze śmiechu analizując ten pomysł. 

Anella wystąpiła w TVN, a następnie wywołała awanturę w TVP w „Pytaniu na śniadanie”. Telewizja zaprosiła do studia również panią chirurg dr Joanną Kurmanow, która wdała się z Polską Barbie w ostrą wymianę zdań na temat operacji plastycznych.

Awantura w TVP 

Zapytana o wygląd Polskiej Barbie, doktor Kurmanow odpowiedziała niezbyt dyplomatycznie:

– Dobrego chirurga poznaje się, kiedy potrafi odpowiedzieć „nie”. 

Wtedy Anella wpadła w szał. Zaczęła się wymądrzać, że wie lepiej od polskich chirurgów plastycznych jakie są potrzeby klientów.

 – Pani wypowiadała się, że odesłała pani klientkę, która chciała implant o wielkości 600 ml, ponieważ uważała pani, że 300 jest wystarczające. Jeżeli nie ma przeciwwskazań zdrowotnych, by wykonać 600 ml, oczywiście nie za jednym razem, może pani zaproponować: dobrze zrobimy pani 300, następnym razem wykonamy 600. To dlaczego pani odsyła tę osobę? – irytowała się Anella.

Najpierw była ekspertem do spraw zdrowotnych, by za chwilę stać się doradcą finansowym polskich lekarzy.

 – W ten sposób zabiera pani i sobie pieniążki i pieniążki, które mogą trafić do polskiego budżetu. Wtedy te osoby, jeżeli mają szczęście, znajdują chirurga w Polsce, a jeżeli nie, wydają te pieniądze za granicą – dodała.

– Jestem lekarzem. Bardzo dbam o zdrowie pacjentek. Znam powikłania, które mogą się zdarzyć, o których pani nie zdaje sobie sprawy – ripostowała dr Kurmanow.

Anella Ministrem Zdrowia? 

Wtedy rozwścieczona Anella nazwala panią chirurg „wróżką”. Internauci śmieją się, że skoro Polska Barbie wie wszystko o pracy lekarzy i potrafi również rozwiązywać ich problemy finansowe, to najprawdopodobniej będzie zgłaszać swoją kandydaturę na następcę ministra zdrowia Konstantego Radziwiłła. Użytkownicy sieci mają ubaw i analizują jak wyglądałby rząd, gdyby resort zdrowia objęła taka osoba jak Polska Barbie. TVP

...

Zobacz również