Polska aktorka ciężko choruje. Wszystko przez antykoncepcję
Wiadomości Pikio - 7 Maja 2018

Polska aktorka ciężko choruje. Wszystko przez antykoncepcję

Popularna polska aktora i modelka, która jest gwiazdą w bollywoodzkich superprodukcjach wylądowała w szpitalu. Celebrytka przestrzega wszystkie młode kobiety, chce je uratować od swojego losu. Wszystko przez antykoncepcję.

Żyjemy coraz szybciej. Życie daje nam nowe wyzwania. Z takim tempem życia wiąże się ogromny stres i zmęczenie, które może doprowadzić do licznych chorób. Młodzi ludzie coraz częściej popadają na schorzenia cywilizacyjne, które są skutkiem szybkiego życia. Natalia Janoszek jest jedną z ofiar XXI wieku.

Natalia Janoszek wylądowała w szpitalu. Jej życie było zagrożone.

Janoszek jest 28 letnią młodą kobietą, która prowadzi szybki tryb życia. Jej kariera kwitnie przez co często musi podróżować samolotem. Praca na planach wiąże się z długimi podróżami, które mogą doprowadzić do poważnych konsekwencji ze zdrowiem. O tym przekonała się piękna aktorka. Jak twierdzą lekarze, jej stan zdrowia znacznie pogorszyło to, że zażywała środki antykoncepcyjne. Natalia Janoszek trafiła do szpitala przez zator i zawał płucny. Jej życie było zagrożone. Kobieta opowiada jak sama wezwała karetkę. Lekarze początkowo zbagatelizowali problem, lecz szybko zorientowali się, że aktorka jest w ciężkim stanie. Janoszek wstawiła zdjęcie na instagramie na którym widać ją na szpitalnym łóżku.Kobieta dodała opis, który tłumaczy całe zajście. - Moja praca i zabieganie trochę mnie zgubiło. Dostałam zatoru i zawału płuc, przez długie i częste loty, również przez środki antykoncepcyjne, których już nie biorę. Mówi się, że mogą być bóle głowy, można przytyć, zawsze machałam na to ręką. Okazuje się, że bardzo dużo młodych dziewczyn umiera z tego powodu - wyznała Janoszek. Kobieta poza ciężką pracą i problemem ze zdrowiem narzeka na swoje życie. Młoda aktora skarży się na mężczyzn i ich podejście do kobiet. Jej wyznanie budzi kontrowersje. Janoszek chce powiedzieć prawdę. Jej wyznanie jest czynem odważnym. -Cieszę się, że żyję. Te słowa nabrały dla mnie ostatnio zupełnie nowego znaczenia. Jeszcze kilka dni temu z nastawieniem, że rok 2018 będzie dla mnie bardzo intensywny, prowadziłam rozmowy na temat 3 nowych filmów, szykowałam się do kilku projektów, planowałam kolejne podróże i pakowałam deskę na długo oczekiwane zimowe wakacje. W jednej sekundzie moje plany legły w gruzach i straciły jakiekolwiek znaczenie – zdradziła na instagramie. -Jestem traktowana jak trofeum: każdy chce zdobyć, nikt nie chce posiadać. Lepiej być samą, niż być z byle kim - powiedziała aktora.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie żyje drugi górnik z Zofiówki. Przy jego ciele znaleziono list
  2. Ciężarna Kaczyńska w szpitalu! Stan prezesa ją dobija
  3. WSTYD! Wisła po majówce wygląda jak wysypisko śmieci
szydlo_premieKaczyński: Ministrowie oddadzą nagrody. Internauci żartują w najlepsze... [MEMY]Czytaj dalej
januszko2Ku pamięci: Straciliśmy ich pod Smoleńskiem [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Źródło: se.pl, wprost.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News