Totalnie porażające wyniki Eurowizji Junior. Pierwszy raz w historii doszło do takiego obrotu

Totalnie porażające wyniki Eurowizji Junior. Pierwszy raz w historii doszło do takiego obrotu Źródło: YouTube

Polska miała zająć pierwsze miejsce w Eurowizji Junior. Biorąc pod uwagę doświadczenie i charyzmę Viki Gabor nikt nie miał żadnych wątpliwości, że to powinna być chwila tryumfu. Nikt jednak nie mógł spodziewać się tego, co stało się później.

Polska wiązała wielkie nadzieje z tegorocznym konkursem Eurowizji Junior. Wcześniejszy tryumf Roksany Węgiel dał rodakom poczucie, że wszystko jest możliwe. Spekulacje były bardzo ambitne, jednak prowadzący do końca utrzymywali publiczność w napięciu. W związku z systemem zliczania głosów do ostatniej chwili nie do końca było wiadomo, kto odniesie sukces w tym konkursie, otwierającym drzwi do kariery wielu młodym wykonawcom.

Polska z Wiktorią Gabor miała szanse na wiele i wygrała wszystko

Pierwsze wyniki głosowań dały ogromne nadzieje fanom młodej wykonawczyni Wiktorii Gabor, która w tym roku reprezentowała Polskę podczas Eurowizji Junior. Viki Gabor - bo tak brzmi jej pseudonim artystyczny - urodziła się w 2007 roku. Ma zaledwie 12 lat, ale już podbija scenę świetnym głosem i niesamowitą prezencją. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nikt nie mógł się jednak spodziewać tego, co stanie się, gdy głosy oddadzą wszyscy uprawnieni do głosowania w Eurowizji Junior. Zaczęło się od jurorów. Polska przez bardzo długi czas utrzymywała się na drugim miejscu, co budziło wielkie emocje w kraju i na świecie. Od długo prowadzącego Kazachstanu dzielił Polaków zaledwie jeden punkt. Głosy na Viki Gabor oddawali rodacy w wielu częściach świata. Ponieważ dziewczyna przyszła na świat w Niemczech, więc mogła liczyć też na wsparcie Polaków zamieszkujących za zachodnią granicą.

Osiągnięcia Polski na Eurowizji Junior wróżą świetlaną przyszłość polskiej muzyce

W konkursie Eurowizja Junior głosy oddają jednak zarówno jurorzy, jak i publiczność. Dopiero po podliczeniu jednych i drugich głosów można było mówić o zwycięzcach. W tym roku przychylność publiczności zdecydowanie zdobyli Polacy, czym zapisali historię polskiej muzyki, a Kazachowie mimo swoich wielkich oczekiwań uplasowali się na drugim miejscu. To pierwszy raz, kiedy jeden kraj dwa razy z rzędu wygrał Eurowizję Junior, a dokonały tego odpowiednio Roksana Węgiel w zeszłym roku i Viki Gabor dzisiaj w Gliwicach.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje słynna modelka. Jej zmasakrowane ciało znaleziono pod mostem
2. IMGW pilnie alarmuje, już dzisiaj sytuacja będzie fatalna. Tak źle jeszcze nie było, 5 województw zagrożonych

W świetle tych wyników trudno nie przejawiać entuzjazmu. Widać, że zarówno uczestnicy, jak i publiczność byli niesamowicie wręcz zaangażowani w konkurs, co oznacza, że coraz poważniej traktuje się muzyczne pasje dzieci. Ciężko ukryć ogromne szczęście fanów Viki Gabor, zwłaszcza biorąc pod uwagę to, jak długo Polska utrzymywała się na drugim miejscu. Drugie miejsce na podium zdecydowanie nie usatysfakcjonuje wszystkich fanów wykonawcy z Kazachstanu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagły koszmar uderzył w Jacka Rozenka. Niezwykle smutne doniesienia
  2. Wyjątkowo rzadki nowotwór nie daje wiele czasu na walkę o życie. Pierwsze objawy bardzo łatwo przeoczyć, zalicza się do nich ból głowy
  3. Kotlety mielone według sekretnego przepisu Magdy Gessler rozpływają się w ustach. Tego smaku nie da się zapomnieć, prawdziwe cudo
  4. Odkopano niezwykłe zdjęcie Rydzyka z młodości, nie wygląda jak ksiądz. Tajemnicza historia redemptorysty
  5. 5 tys. zł mandatu za spacer z psem. Wystarczy zapomnieć o JEDNYM

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News