Polscy księża będą kastrowani?! "Po co im narządy rozrodcze?"

Polscy księża będą kastrowani?! "Po co im narządy rozrodcze?"

Najnowszy pomysł jednego z wpływowych polskich polityków zaszokował opinię publiczną! Działacz skomentował bowiem projekt dotyczący całkowitego zakazu aborcji w naprawdę osobliwy sposób. Zasugerował bowiem, aby według nowego prawa księża byli... kastrowani.

Pomysł związany z zakazem aborcji we wszystkich przypadkach podzielił Polaków. Coraz częściej wypowiadają się więc na jego temat także najgłośniejsze nazwiska krajowej polityki.

Księża... kastrowani?!

Tym razem swoje stanowisko zajął Janusz Palikot. Chociaż teoretycznie zerwał już z parlamentarnym życiem , ujawnił swoje przemyślenia w niezwykle ostry, ironiczny sposób. - To się skończy kastracją księży. Po co księdzu zdolności rozrodcze? Nie tylko nie może mieć dzieci, ale też nie powinien uprawiać seksu. Tak właśnie logika zaostrzenia przepisów aborcyjnych obróci się w różne strony. Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie - stwierdził Palikot na swym blogu.

Odpowiedź opinii publicznej

Reakcje wyborców na wpis działacza były niezwykle skrajne. Jedna rzecz bez wątpienia łączy jednak skłócone ideologicznie strony - u obu sprawa wywołuje gigantyczne emocje. Księża będą kastrowani?! Fot. Twitter

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Prywatny dramat Petru. Zostanie BEZ GROSZA jak kloszard
  2. Morawiecki szykuje dziś rzeź. Kolejne dymisje, rząd się chwieje
  3. Tusk załatwił! Świetne wieści dla Polaków
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News