Amerykańscy celebryci masowo wyrażali swój żal w związku z wybraniem Donalda Trumpa na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Okazuje się, że polscy celebryci również mają coś do powiedzenia w tej kwestii i w zasadzie mówią jednym głosem. Wyłamał się tylko Radosław Majdan.

Rihanna, Lady Gaga, Robert De Niro, Madonna, Katy Perry, Eminem, Samuel L. Jackson, Miley Cyrus, Cher, Macklemore… Oni wszyscy mówili niemal jednym głosem przeciwko Donaldowi Trumpowi. Ze środowiska największych gwiazd wyłamali się niemal jedynie Clint Eastwood i Mike Tyson.

Polscy celebryci również postanowili zając stanowisko w sprawie wyboru Donalda Trumpa na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Okazuje się, że w Polsce proporcje są podobne do tych zza Oceanu.

Małgorzata Rozenek, Leszek Stanek, Anna Czartoryska, Natalia Siwiec i inni nie kryli przerażenia w związku z wyborem miliardera z Nowego Jorku na prezydenta.

– Jestem w ciężkim szoku. Interesuję się polityką, obserwowałam wybory w USA. No i chyba ciężki czas nadchodzi dla świata, dla nas – mówiła Natalia Siwiec.

Najgorzej. Jak się obudziłam, to myślałam, że to się nie dzieje naprawdę. To bardzo zadziwiająca sytuacja – dodała Małgorzata Rozenek.

– O zgrozo, niby państwo demokratyczne, a wygrywa osoba, która ma większą liczbę w przeliczeniu. Dramat. Oni podawali Polskę jako przykład demokracji, które idzie w złą stronę. Świat staje na głowie – komentował Stanek.

Trudno jest w to uwierzyć. Sam Donald Trump kiedyś popierał Hillary Clinton – ekscytowała się Czartoryska.

Wyłamał się jedynie Radosław Majdan, który nie jest przerażony i mówi, że „może będzie dobrze„.

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego

źródło: Dzień Dobry TVN

...

Zobacz również