Blady strach padł na polskich celebrytów. W środę ruszył proces mężczyzny, który zaopatrywał w niedozwolone substancje stałych bywalców polskiego salonu. Przez schwytanie i proces dilera może stracić wielu ludzi z pierwszych stron gazet, którym mężczyzna miał dostarczać narkotyki.

Cezarego P., który niedawno zasiadł na ławie oskarżonych w zeszłym roku zatrzymało Centralne Biuro Śledcze. Sprawa oskarżonego o handel narkotykami mężczyzny budzi szczególne emocje z uwagi na to, że jego klientami mieli być celebryci. Według informacji fakt.pl, Cezary P. prowadził tajny notes z nazwiskami nabywców, do którego śledczy złamali kod. Policja poznała ponad 200 nazwisk popularnych klientów dilera.

Jak wynika z informacji fakt.pl, u oskarżonego w narkotyki mieli zaopatrywać się m.in. popularna prezenterka TVN, gospodarze programów rozrywkowych w TVP2 i Polsatu, „gwiazda popularnego serialu TVP”, „nagradzany na festiwalach filmowych aktor” czy „uwielbiana piosenkarka, której płyty sprzedają się jak świeże bułeczki”.

– Niektóre osoby sięgały po narkotyki kilkaset razy w ciągu kilku lat. Czytelnicy i telewidzowie będą zszokowani, bo na liście stałych klientów Cezarego P. są bardzo znani i lubiani aktorzy popularnych seriali, filmów czy prowadzący programów rozrywkowych, których nikt nie posądziłby o branie narkotyków! – cytuje swojego informatora fakt.pl.

48-latek nie działał jednak sam. Obok niego na ławie oskarżonych zasiadły także jego żona, córka oraz kolejne 10 osób. Diler został schwytany na gorącym uczynku, kiedy przy ulicy Hożej sprzedawał kokainę. W jego mieszkaniu zabezpieczono 90 g tej substancji oraz 30 tysięcy złotych, które pochodziły z nielegalnego procederu.

Źródło: fakt.pl

Jak kiedyś nazywał się Solorz-Żak? Kto by na to wpadł! Znani Polacy, którzy zmienili nazwiska

One ociekają seksem! Gwiazdy plus size w bikini [ZOBACZ!]

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.