Zmiany personalne, zwłaszcza na stanowiskach kierowniczych, zawsze mogą wiązać się ze zwolnieniami. Zdarza się, że stacje telewizyjne, takie jak Polsat, żegnają się ze swoimi dziennikarzami, nawet tymi, którzy są z nimi od 16 lat. Jedna z gwiazd została właśnie wyrzucona na bru. Czy będzie się mściła?

Niestety wraz z rozwojem telewizji internetowej i coraz większą popularnością takich platform, jak YouTube tradycyjna telewizja popadła w kryzys. Stacje telewizyjne za wszelką ceną starają się zatrzymać uwagę widzów. Z tego powodu produkują coraz bardziej kontrowersyjne programy i zamieniają czołowych dziennikarzy na młode twarze.

Ofiarą tej rewolucji została ostatnio Beata Grabarczyk. Dziennikarka po 16 latach żegna się ze stacją Polsat. Ujawniła w rozmowie z portalem WirtualneMedia skandaliczne warunki swojego zwolnienia.

Beata Grabarczyk o skandalu w telewizji Polsat

W maju tego roku Beata Grabarczyk straciła dotychczasowe stanowisko. Kierownictwo Polsatu miało zaproponować jej inną posadę, okazała się jednak, że na gorszych warunkach finansowych.

– Mieliśmy dwa tygodnie do namysłu. Byłam na spotkaniu z szefem biura zarządu, który zapytał, jakie są moje propozycje, na co odpowiedziałam, że chciałabym odejść za porozumieniem stron, zaproponowałam odprawę. Na następnym spotkaniu dostałam wypowiedzenie – mówi w rozmowie Beata.

– Polsat po prostu zwolnił mnie z pracy, ponieważ nie przyjęłam zaproponowanych warunków. Trudno to nazwać negocjacjami, nikt de facto z władz spółki z nami nie rozmawiał – dodaje.

Gdy została spytana, czy będzie walczyła o swoją pracę, oznajmiła, że już nie chce pracować w dziennikarstwie. Ma zamiar się przebranżowić, jej zdaniem dziennikarstwo już nie jest takie same jak 16 lat temu i już nie sprawia jej radości.

– Dziennikarstwo nie jest już moim wymarzonym zawodem. W tej chwili nie liczy się prawda, tylko biznes – wyznała.

polsat
fot. twitter tvpolsat.info

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zbigniew Ziobro ZDEMASKOWANY! Zemści się za ujawnienie tych informacji
  2. Duda załamany, Polska nie może uwierzyć. Pierwsza Dama się WYPROWADZA!
  3. Wielka Brytania zamarła. „Nie ma kontaktu z Meghan Markle”, jej ojciec zrozpaczony
  4. Większość właścicieli małych kotków nie ma o tym pojęcia! A można zyskać naprawdę dużo

Kobiety, które rządzą polskimi politykami [ZDJĘCIA]

Jak bogaty jest prezydent Krakowa? Szokujące! Majątki kandydatów w wyborach...

źródło: wirtualnemedia.pl

Zobacz również