Polsat przygotował odpowiedź na Fame MMA
screen youtube.com/FAKT24.PL
Karol Zaborowski - 31 Marca 2019

Polsat zrujnuje Fame MMA? Ruszy z własną galą z celebrytami

Fame MMA w ostatnim czasie stało się coraz bardziej popularne. Miliony widzów obserwowały walkę Marty Linkiewicz z Esmeraldą Godlewską. Teraz stacja Polsat dostrzegła potencjał w formacie swojej konkurencji i zamierza wystartować z zupełnie nową galą.

Polsat dzięki galom KSW znacząco wypromował mieszane sztuki walki w Polsce. Coraz więcej osób zaczyna się interesować sportami walki, a kolejne gale przyciągają najbardziej znane nazwiska z całego świata. Jednak nie tylko walki profesjonalistów, którzy treningom poświęcili niemalże całe swoje życie, mają rację bytu. Udowodniły to gale Fame MMA, które zrzeszają celebrytów telewizyjnych i internetowych.

Polsat chce wygryźć Fame MMA

Nie da się ukryć, że pomysł na organizowanie walk znanych osobistości ze świata show biznesu na ringu był prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Oczywiście tak zwane Freak Fighty miały już miejsce wcześniej, ale nie organizowano wokół nich całych wydarzeń, a stanowiły jedynie dodatek do faktycznych walk wieczoru.

Marta Kaczyńska ile zarabia?Ile zarabia Marta Kaczyńska? Wielu zazdrości jej życia w niewyobrażalnych luksusachCzytaj dalej

W tym przypadku mówi o gali całkowicie amatorskiej, podczas której może dojść dosłownie do wszystkiego. Jednak internetowa gala już niedługo, bo jeszcze w tym roku, może napotkać na bardzo poważną konkurencję ze strony osób, które na tym biznesie znają się, jak mało kto.

Jeden z szefów KSW ogłosił oficjalnie, że powstawać będzie zupełnie nowa gala, w której udział brać będą właśnie znane gwiazdy. Oczywiście za transmisję imprezy będzie odpowiadał Polsat, dla którego może to stanowić naprawdę potężny zastrzyk widzów, a co za tym idzie, także dochodów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

rakStraszliwy rak tarczycy zbiera żniwo i może dotknąć każdego. Nie lekceważ tych objawówCzytaj dalej

- To trzeba rozróżnić. Jestem przeciwny, żeby przygotowywany projekt miał gdzieś w nazwie człon "MMA". To co będziemy organizować na rzecz Polsatu, to nie będzie MMA. To będą walki znanych ludzi. W formule, która jeszcze bliżej nie została określona - mówił Martin Lewandowski.

Nie wiadomo jeszcze, jak ta federacja będzie się nazywała, ale wedle nieoficjalnych informacji, ma wystartować już w czerwcu 2019 roku. Gala transmitowana ma być na otwartym kanale stacji, a do finałowego starcia mają stanąć Marcin Najman oraz Paweł "Trybson" Trybała.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jak DZIŚ wygląda Bogumiła Wander? Operacje plastyczne zniszczyły jej twarz [ZDJĘCIA]
  2. Gdzie mieszka Edyta Wojtczak? Warunki mieszkaniowe legendy TVP was ZSZOKUJĄ!
  3. Kolejna burza wokół Małgorzaty Rozenek. Tak ubrała się na promocję kolekcji dla DZIECI
  4. Dorotę Wellman poniosło w DDTVN. Od tej strony widzowie jej nie znali
  5. Tak Lewandowska ubrała się na spotkanie z Agatą Dudą. Zdjęcia trafiły do sieci
  6. Dowbor wyremontowała dom dzieci alkoholika. Po emisji programu ojciec CHCE DO NICH WRÓCIĆ

jeden z dziesięciuNie uwierzycie, że te pytania padły w Jeden z dziesięciu! Sznuk i widzowie oniemieliCzytaj dalej

źródło: WP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News