Po wczorajszej klęsce, Polsat zada TVN nokautujący cios. Dzisiaj film, który pobił wszystkie rekordy

Po wczorajszej klęsce, Polsat zada TVN nokautujący cios. Dzisiaj film, który pobił wszystkie rekordy Źródło: Max Pixel/Public

Polsat w ostatnim czasie przedstawia zdecydowanie gorszą ofertę programową niż jego największy rywal. Rywalizacja między dwoma gigantami na polskim rynku trwa w najlepsze i tym razem stacja ze słoneczkiem w logo jest na zdecydowanie lepszej pozycji.

Polsat w ostatnich latach zdaje się zdecydowanie chętniej zawierać w swojej ofercie programowej programy rozrywkowe, niż pełnometrażowe filmy. Być może to przez zmianę polityki stacji, a być może zwykły przypadek. Jednak jego największy rywal, TVN, od lat słynie z bogatej oferty filmowej, zwłaszcza w porach największej oglądalności. Do dyspozycji ma całą masę produkcji z najwyższej półki Hollywood.

Tym razem jednak Polsat powinien zdecydowanie wygrać rywalizację. O ile wczoraj przegrana była niemal pewna i wyniki oglądalności musiały pokazywać ogromną przewagę TVN, o tyle teraz sytuacja się odwróci. Wyemitowany zostanie bowiem jeden z najbardziej dochodowych filmów w historii kina - Avatar.

TVN: oferta programowa na dziś

Wczoraj TVN wyemitował prawdziwy hit: Iron Man 3. Dziś przyszedł czas na wyciszenie. O 20.15 widzowie będą mogli obejrzeć kolejny odcinek popularnego serialu "Na Wspólnej. Zaraz po nim ruszają "Milionerzy", którzy od czasu gdy padła po raz trzeci w historii główna wygrana, przyciągają coraz to nowych widzów. Następnie przyjdzie czas na nowy odcinek cieszącego się dobrymi ocenami serialu "Odwróceni. Ojcowie i córki".

Z kolei finał wieczora zostanie zwieńczony filmem z 2012 roku pod tytułem "Śmiertelna głębia". Jest to dramat przygodowy, opowiadający historię dziewczyny, która po przeżyciu katastrofy statku musi stoczyć walkę z drapieżnymi rekinami. Produkcja cieszy się kiepskimi ocenami, a widzowie nazywają ją "nieudaną kopią" kultowego filmu "Szczęki".

Polsat: oferta programowa na dziś

Tymczasem Polsat, po wczorajszej porażce w wynikach oglądalności, dziś odbierze widzów z nawiązką. O 19.30 wyemituje kolejny odcinek ze "Świata według Kiepskich", zaś już o 20.10 rusza prawdziwy megahit - Avatar.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ten film znają chyba wszyscy. Nagrodzona wielka ilością nagród produkcja zdobyła serca widzów na całym świecie. Rewelacyjne zdjęcia, dynamiczna akcja i wartka fabuła sprawiają, ze ten trwający niemal trzy godziny film mija nam zadziwiająco szybko. Twórcy zalecają oglądanie go w jak najlepszej jakości, a nawet przy użyciu 3D, gdyż tylko wtedy będzie można doświadczyć głębi jakości zdjęć.

Tym razem role się odwróciły. Rywalizacja o każdego widza trwa w najlepsze i możemy być pewni, że stacje telewizyjne będą nadal nas zaskakiwać.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Brat Beaty Tyszkiewicz to jej oczko w głowie. Czym zajmuje się Krzysztof Tyszkiewicz?
  2. Anna Mucha miała romans z żonatym mężczyzną? „Cenię żonatych za dyskrecję”
  3. Żyła nakupiła piwa i opija sukces w TzG. Jest o krok od wygranej, oby nie przeholowała
  4. O "weekendowych szaleństwach" Oli Kwaśniewskiej mówią już wszyscy. Opadną Wam szczęki
  5. "Dama z golonką". Obraz z Magdą Gessler rozerwał nas ze śmiechu
  6. Czy Katarzyna Dowbor ma raka? Doniesienia mediów zaniepokoiły fanów

źródło: telemagazyn

Następny artykuł