Reklama

Odeszła jedna z najpopularniejszych twarzy Polsatu. Widzowie nie mogą uwierzyć

Odeszła jedna z najpopularniejszych twarzy Polsatu. Widzowie nie mogą uwierzyć

Polsat będzie miał nie lada zagwozdkę. Telewizja Zygmunta Solorz-Żaka przez 11 lat zatrudniała jedną z ważniejszych postaci stacji, która zakorzeniła się w pamięci widzów informacyjnych segmentów stacji. 15 listopada znana dziennikarka powiedziała dość i postanowiła skończyć współpracę ze stacją. Czy telewizja znajdzie jej godne zastępstwo?

Reklama

Polsat słynie z wielkiej dbałości o prezentację treści informacyjnych. Serwisy i programy telewizji są uznawane przez telewidzów za jedne z bardziej bezstronnych i wiarygodnych. Za kształt przygotowywanych informacji przez lata odpowiadała jedna z ważniejszych postaci stacji, która dzisiaj, po tylu latach współpracy, postanowiła podziękować za tak długi czas w stacji.

Polsat ma problem. Czołowa dziennikarka stacji odchodzi

Dziennikarką, która dzisiaj postanowiła pożegnać się z miejscem pracy, jest Dominika Długosz. Kobieta przez lata związana była z kanałami informacyjnymi stacji, pisząc i tworząc materiały, a także w roli prezenterki. Najczęściej na ekranie pojawiała się w Polsat News, gdzie pełniła funkcję wydawcy, a także producenta anteny. W przeszłości była także jedną z twarzy Polsat 2, prowadząc takie programy publicystyczne jak "Młode Wilki", czy "Rozmowę Polityczną". O swojej decyzji kobieta postanowiła podzielić się za pośrednictwem swoich social mediów. - Są takie chwile w życiu, kiedy trzeba sobie zrobić prezent. Czterdzieste piąte urodziny to świetna okazja. Podarowałam sobie wolność. Od tygodnia jestem na urlopie, za tydzień formalnie przestanę być pracownikiem Polsatu - napisała za pośrednictwem swojego Twittera kobieta.

Reklama


DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Reklama

Gdzie będziemy mogli zobaczyć dziennikarkę?

Kobieta jest daleka od mówienia, gdzie i czy w ogóle planuje kontynuować karierę dziennikarską. Urlop, jak też nagła decyzja o odejściu sugerują, że twarz informacyjnej anteny Polsatu jest po prostu bardzo zmęczona swoją pracą. Dla telewizji Polsat utrata tak zdolnego i doświadczonego pracownika będzie nie lada ciosem. Kobieta w mediach pracowała bowiem wcześniej także w TVP. Na ekranie telewizji publicznej była jedną z prowadzących "Wiadomości". Czy stacji uda się znaleźć godnego następcę? A może sama gwiazda postanowi wrócić za jakiś czas do swojej pracy? Tego nie wiemy. Pewne jest, że widzowie będą tęsknić za prowadzącą, która nie dość, że zawsze wykazywała się wielkim profesjonalizmem, to przez lata była niezastąpionym gościem na ekranach srebrnego ekranu tysięcy Polaków.
Reklama
ZOBACZ TAKŻE
  1. PORAŻAJĄCE słowa Przybylskiej tuż przed śmiercią 
  2. Co ukrywa Małgorzata Rozenek? Jej brzuszek rośnie z dnia na dzień 
  3. Ciężka choroba niszczy córkę aktora Barw Szczęścia. Żona pokazała jak wygląda ich życie 
  4. Znaki zodiaku, które są najsilniejsze. Jesteś wśród nich?
  5. Tego nie wybaczą. TVN zniszczy prawicową konkurencję bez litości
Reklama
Następny artykuł

Czy oglądasz Taniec z gwiazdami?