Dzisiaj wieczorem pół Polski zasiądzie przed telewizorami. Gwiazdy wywołają wielkie emocje

Dzisiaj wieczorem pół Polski zasiądzie przed telewizorami. Gwiazdy wywołają wielkie emocje Źródło: .

Polsat musi liczyć się z ogromną konkurencją. Dziś wieczorem Polacy zasiądą przed telewizorami, aby obejrzeć nowe show w gwiazdorskiej obsadzie. Wielkie emocje gwarantowane.

Polsat nie może czuć się bezpiecznie. Dzisiaj wieczorem stacja proponuje swoim widzom film animowany pt. "Krudowie", którego emisja odbędzie się o godz. 20:05. Można mieć jednak wątpliwości, czy ta produkcja będzie w stanie zatrzymać publiczność przed telewizorami. W tym samym czasie TVP proponuje najprawdziwszą petardę.

TVP przygotowało nowe taneczne show, które jest odpowiedzią Telewizji Polskiej na popularny program "Taniec z Gwiazdami". Już dziś o godz. 20:05 pół Polski zasiądzie przed telewizorami, aby śledzić dalsze losy uczestników programu "Dance Dance Dance". Show w gwiazdorskiej obsadzie gwarantuje niezapomniane emocje.

Polsat zmiażdżony przez TVP. Już dziś wieczorem kolejny odcinek tanecznego show "Dance Dance Dance"

Animowany film "Krudowie", który jest dzisiejszą propozycją telewizji Polsat, nie zebrał najlepszych recenzji krytyków filmowych. Za to nie ma wątpliwości, że taneczne show TVP budzi ogromne emocje widzów. To już 6. odcinek programu, który udowadnia, że produkcja stała się ważnym konkurentem dla popularnego "Tańca z Gwiazdami". Tutaj również można zobaczyć taneczne popisy celebrytów.

"Dance Dance Dance" to nowa formuła, w której gwiazdy mają za zadanie odtworzyć choreografie popularnych teledysków. Ich zmagania oceniają jurorzy, wśród których jest najsłynniejsza trenerka fitness Ewa Chodakowska, tancerka i aktorka Ida Nowakowska oraz projektant mody Robert Kupisz. Widzowie już nie raz przekonali się, że ich poziom tego jury wcale nie odbiega od jurorów show telewizji Polsat.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Pół Polski zasiądzie przed telewizorami, aby oglądać wielkie gwiazdy w akcji

Program "Dance Dance Dance" może poszczycić się prawdziwie gwiazdorską obsadą. Na parkiecie rywalizują tu między innymi: Patricia Kazadi razem z 17-letnią siostrą Victorią, miss Polski Paulina Krupińska i aktorka Klaudia Halejcio, gwiazdy serialu medycznego "Na sygnale", aktorzy popularnej "Rodzinki.pl", prezenterka programu "Pytanie na Śniadanie" Marcelina Zawadzka i model Rafał Maślak oraz mistrzyni fitness Katarzyna Dziurska.

Warto też przypomnieć, że prowadzącą popularnego show jest Barbara Kurdej-Szatan, która z pewnością zaskoczy widzów swoją kolejną stylizacją. Telewizja Polsat ma się więc czego obawiać. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Aktorka "Barw szczęścia" opowiedziała o swojej walce z otyłością i depresją. "Tyłam, żeby mnie było więcej"
  2. Lubiana aktorka z "M jak Miłość" straciła córkę. Młoda dziewczyna zmarła w męczarniach na raka
  3. Meghan Markle znów skandalizuje. Chce, aby w związku z jej porodem wpłacać pieniądze
  4. TVP podało tragiczną informację. Nie żyje Tadeusz
  5. Justyna Żyła chciała tańczyć dla Barańskiego. Jego cięta riposta zwala z nóg
  6. Przerażające. Jackowski właśnie miał krwawą wizję. Ma się wydarzyć jeszcze w tym roku

źródło: Program TV - Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News