Cała Polska nie może w to uwierzyć. Polsat ZAMYKA STACJĘ

Cała Polska nie może w to uwierzyć. Polsat ZAMYKA STACJĘ Źródło:

W mediach naprawdę zawrzało. Polacy są w szoku, bo zniknie cała stacja Polsatu. Z telewizji mają też  stopniowo znikać takie programy jak "Prawy do lewego. Lewy do prawego", "Kultura do kwadratu" czy "Rozmowa polityczna".

Skasowaną stacją ma zostać Polsat News 2, którego oglądalność nie była wystarczająco wysoka. Już od 24 czerwca tego roku na Polsat News 2 nadawane będą tylko powtórki i transmisje z konferencji prasowych. Wszystkie programy obecnie nadawane przez stacje zostaną skasowane lub, jak w przypadku "To był dzień na śmiecie" Grzegorza Dobieckiego i Jana Mikruty, przeniesione do ramówki Polsat News.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: Marta Kaczyńska oburzyła tysiące Polaków. Jej nowy pomysł rozpętał burzę

Polsat nie chciał udzielić komentarza

Dorota Gawryluk, dyrektor pionu informacji i publicystyki, odesłała wszystkich zainteresowanych tą sprawą do rzecznika Tomasza Matwiejczuka. Początkowo jednak nie udało się usłyszeń od niego ani słowa. Dało się wyczuć, że obecna sytuacja w Telewizji Polsat jest dosyć trudna. Kilka godzin temu Tomasz Matwiejczuk postanowił jednak udzielić krótkiej informacji. - Więcej informacji będziemy mogli podać w niedługim czasie - powiedział. Od jakiegoś czasu krążą plotki o powstaniu takich formatów jak Polsat Games czy Polsat Rodzina. Spadek oglądalności powoli dotyka wszystkie stacje - znaczna część młodych ludzi nie posiada w domu telewizji, a wiadomości czerpie w dużej mierze z internetu. Już we wrześniu ubiegłego roku z Polsat News 2 zniknął program "WidziMiSię", jeszcze wcześniej zrezygnowano z serwisów informacyjnych i rozmów z gośćmi emitowanych w środku dnia. Nikt jednak nie dostrzegł wcześniej, że ta stopniowa zmiana zmierza do całkowitego zamknięcia stacji. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. To NIE jest przypadek. ZNOWU płonie wysypisko śmieci
  2. Miarka się przebrała. Papież Franciszek ma "ukrócić działalność o. Rydzyka"
  3. Gwiazdor TVN wywołał burzę wyznaniem. Jest gejem, pokazał zdjęcie z chłopakiem
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News