Widzowie Polsatu zaleją się dziś wieczorem łzami. Wstrząsający odcinek programu "Nasz nowy dom"

Widzowie Polsatu zaleją się dziś wieczorem łzami. Wstrząsający odcinek programu "Nasz nowy dom" Źródło: Facebook.com/Nasz Nowy Dom

Polsat szykuje widzom prawdziwą emocjonalną bombę. Fani programu "Nasz nowy dom" zobaczą w dzisiejszym odcinku w jak nędznych warunkach żyje na co dzień poruszający się na wózku pan Wojciech. W wielu domach poleją się łzy...

Polsat i ekipa programu "Nasz nowy dom" z prowadzącą Katarzyną Dowbor dotarli do domu pani Renaty i pana Wojciecha. Ich historia wyciska łzy i daje wiele do myślenia...

Polsat zaskoczy dzisiejszego wieczora. Ten program wyciśnie łzy niedowiarkom

W zapowiedzi programu czytamy, że oboje poznali się przez Internet. Ona miała już za sobą jedno małżeństwo. Mężczyzna z kolei od dawna jest ciężko chory. Przeszedł kilka zawałów. Z powodu wyniszczenia musiał zdecydować się na amputację nóg. 

Dziś mężczyzna z trudem przemieszcza się na wózku. Para doczekała się ukochanej córki. Jednak tej trójki los nie oszczędza. Warunki lokalowe, które zwróciły szczególną uwagę ekipy "Nasz nowy dom", są w opłakanym stanie.

W zwiastunie odcinka widzimy dom ogrzewany piecem kaflowym. Pan Wojciech z trudem przemieszcza się po swoim mieszkaniu. To miejsce jest zupełnie nieprzystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Nie pomaga nawet fakt, że mężczyzna może liczyć na całodobową opiekę pani Renaty. 

W domu straszy też dach pokryty eternitem, a w środku stara kuchnia kaflowa. Ściany pokoju spowiła warstwa grzyba.

- Tata jest schorowany pilnie potrzebuje pomocy, gdyż jest po kilku zawałach. Budzę się każdej nocy - mówi żona. 

Jedno jest pewne - ekipa budowlana nie miała łatwego zadania przy adaptacji starego domu do dzisiejszych standardów. Jak wyszedł efekt? Kolejny odcinek już dziś po godz. 20:00 w Polsacie.

Część fanów docenia misyjny charakter programu i działania, które podejmuje program. Dają temu wyraz w komentarzach.

- Takim ludziom naprawdę warto pomagać !!! Aż łza się w oku kręci jak takie coś się ogląda - pisze pod zwiastunek odcinka jedna z internautek.

- Cieszę się, że ta rodzina będzie mogła godnie żyć. Bo miłości i ciepła nie brakuje, i są jeszcze ludzie dobrej woli - komentuje kolejny z internautów.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Nie żyje gwiazdor znanego HITU. Policja twierdzi, że to ZABÓJSTWO na zlecenie
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że mógł zrobić coś takiego
  3. Katarzyna Dowbor nie wytrzymała. Ujawnia prawdę o programie "Nasz nowy dom"
  4. To będzie przełom ws. strajku nauczycieli? Agata Duda wzięła sprawy w swoje ręce
  5. Szczęka opada do samej ziemi. Zdjęcie wyzwolonej z ubrań pupy Małgorzaty Rozenek skomentował jej mąż
  6. Partner Przybylskiej wyszedł z aresztu i przerywa milczenie. Ujawnia, jak było NAPRAWDĘ, jesteśmy w szoku

źródło: Super Express, Nasz nowy dom

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News