Dzisiaj wieczorem setki tysięcy osób włączą Polsat. Jeden z najlepszych filmów tej dekady

Dzisiaj wieczorem setki tysięcy osób włączą Polsat. Jeden z najlepszych filmów tej dekady Źródło: .

Polsat doskonale wie, jak przyciągnąć widzów przed telewizory. Dzisiaj wieczorem mogą spodziewać się szczególnie dużej oglądalności. Stacja wyświetli dzisiaj film, który zdaniem wielu fanów uchodzi za jeden z najlepszych, jakie powstały.

Polsat nie odpuszcza nieustannej walki o każdego widza. Stacja walczy o uwagę nie tylko sprawdzonymi programami, jak "Taniec z gwiazdami" czy "Twoja twarz brzmi znajomo". Dziś ma do zaoferowania wyjątkowo interesującą propozycję, która zagwarantuje im setki tysięcy widzów. Wyemitują najlepszy film ostatnich 10 lat.

Polsat zdobędzie tysiące widzów

Już dziś wieczorem o 20:10 po emisji "Świata według Kiepskich" telewidzowie będą mieli okazję zobaczyć dzieło twórców "Iluzjonisty", "Podaj dalej" czy legendarnej "Pani Doubtfire". Już dziś na Polsacie będzie można zobaczyć "Jestem Bogiem" w reżyserii Neil Burgera.

Głośna produkcja była wielokrotnie nominowana w wielu kategoriach najważniejszych festiwali filmowych. Można tutaj wymienić m.in. nagrody dla najlepszego dramatu i najlepszego filmu science fiction.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Film prezentuje losy Eddiego Morra, który jest niepełnosprawnym pisarzem. Pogrąża się w coraz większym smutku, gdyż zostawiła go dziewczyna, a jego wydawca grozi rychłym zakończeniem współpracy. Pewnego razu, spotyka w mieście swojego niegdysiejszego szwagra, który przekazuje mu tajemniczą tabletkę i nazwie NZT. Okazuje się, że narkotyk wyzwala w pisarzu iście boskie moce. Dzięki niemu może przypomnieć sobie wszystko co kiedykolwiek zobaczył i przeczytał, potrafi również nauczyć się jakiekolwiek języka obcego czy też rozwiązywać niespotykanie trudne zadania matematyczne. Dzięki temu sukcesywnie odbudowuje swoje życie. Idzie mu coraz lepiej w związku i dorabia się potężnych pieniędzy. Na jego drodze staje Carl Van Loon, który jest bardzo zainteresowany sukcesem, który osiągnął w ostatnim czasie. Dlatego też proponuje mu wspólne interesy. Ostatecznie okazuje się, że od tego momentu poważne problemy wracają do życia Eddiego. Pisarzem interesują się ludzie, którzy chcą wejść w posiadanie tajemniczego narkotyku. Dodatkowo, coraz częściej odczuwa skutki uboczne przyjmowania tabletek, których zapas nieubłaganie się kończy.

Najlepsze newsy dnia:

 

Źródło: Polsat

Następny artykuł