Dramat w wesołym miasteczku. Dwie osoby nie żyją

Dramat w wesołym miasteczku. Dwie osoby nie żyją Źródło: unsplash/Andres_F.Uran/

Polsat przekazał z samego rana wstrząsające informacje. W jednym z wesołych miasteczek doszło do porażającej tragedii, w której śmierć poniosły dwie osoby. Kilka sekund po wypadku zapanował popłoch i przerażenie.

Jak podaje Polsat, dwie osoby zmarłe nie są jedynymi, którzy ucierpieli w wyniku wypadku. Świadkowie zdarzenia od razu zawiadomili odpowiednie służby, które błyskawicznie zjawiły się na miejscu, zajmując się poszkodowanymi. Wszczęto śledztwo, które ma pomóc ustalić, w jaki dokładnie sposób doszło do tragedii. 

Polsat przekazuje druzgoczące informacje o dramacie w wesołym miasteczku 

Jak możemy się dowiedzieć, do zdarzenia doszło w minioną sobotę w parku rozrywki La Feria, w mieście Meksyk. Na miejscu znajdowało się wówczas setki turystów, ale i lokalnych mieszkańców, którzy w najlepsze korzystali z oferowanych przez park atrakcji. Nikt nie był w stanie przewidzieć, że dobra zabawa zakończy się taką tragedią. 

Jeden z wagoników kolejki górskiej, która poruszała się z dużą prędkością, odczepił się od reszty i wykonując pętlę w powietrzu, uderzył w prowadnicę, a następnie spadł na ziemię z wysokości około 10 metrów. Świadkowie nie mogli uwierzyć własnym oczom, jednak gdy porażający widok wreszcie do nich dotarł, zawiadomili policję oraz pogotowie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nie żyją dwie osoby. Trwa śledztwo 

Choć ratownicy medyczni już po kilku minutach rozpoczęli swoja akcję, podejmując się reanimacji poszkodowanych, życia dwóch mężczyzn w wieku 18 i 21 lat nie zdołali uratować. Dwie kobiety z ciężkimi obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala. Policja od razu wszczęła śledztwo ustalając, co doprowadziło do tragedii. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje wnuk legendarnego artysty, chłopiec miał zaledwie 10 dni

2. Zrujnował jej ślub. Panna młoda ze wstydu zapadła się pod ziemię

Niedługo po wypadku głos zabrała rzecznika parku, która oznajmiła, że przyczyną była usterka techniczna. Chwilę później wesołe miasteczko zostało zamknięte, jednak mundurowi nie poprzestali w swoich działaniach. Prowadzone przez nich dochodzenie toczy się w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci. Niewykluczone, że zebrany materiał dowodowy potwierdzi teorię rzeczniki, bowiem atrakcje oferowane przez park były w użytku już od dłuższego czasu. Nie jest pewne, czy ktoś regularnie kontrolował ich stan techniczny. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 5 tys. złotych za przespanie sześciu godzin. Możesz dostać taką pracę
  2. Michał Szpak wyszedł na scenę i wszyscy zamarli. Obok niego stanęła zjawiskowo piękna kobieta
  3. Blond to już przeszłość, teraz każda kobieta marzy o zupełnie innym odcieniu. Dzięki niemu można poczuć się jak prawdziwa bogini
  4. Straszne. Malutkie dziecko wypadło z okna, dramat w Koninie
  5. Królik zobaczył porzucone na pewną śmierć szczeniaki. Zaczął działać szybko

Źródło: polsat news 

Następny artykuł