Tragiczny finał awantury w szkole podstawowej im. Króla Maciusia. Nie żyje uczeń, wstrząsające informacje Polsatu

Tragiczny finał awantury w szkole podstawowej im. Króla Maciusia. Nie żyje uczeń, wstrząsające informacje Polsatu Źródło: .

Polsat przekazał swoim widzom dramatyczne wiadomości na temat zdarzenia, do którego doszło dzisiaj w jednej ze szkół podstawowych. W jego wyniku zmarł uczeń, o czym informuje popularna stacja. Wstrząsające doniesienia szokują Polaków.

Polsat postanowił przekazać najnowsze wiadomości dotyczące niepokojącego wydarzenia, które miało miejsce dzisiaj w jednej ze szkół w Warszawie. W jego konsekwencji śmierć poniósł jeden z uczniów. Widzowie z całej Polski wyrażają swoje zaniepokojenie całą sytuacją, dodając, że trudno jest im zrozumieć, w jaki sposób mogło dojść do czegoś tak strasznego.

Okazuje się, że śmierć ucznia była spowodowana działaniem jednego z jego równieśników. Nie wiadomo, co stało za tą akcją, jakie były motywy działania 15-letniego ucznia, a wszystkie okoliczności akcji zostaną zapewne przedstawione publicznie w ciągu najbliższej dni. Póki co panuje spory chaos informacyjny, jednak pierwsze informacje przekazywane przez Polsat są dramatyczne. 

Polsat przekazuje wiadomości na temat makabry w szkole

Dowiedzieliśmy się, że przerażające wydarzenie miało miejsce dziś w jednej ze szkół podstawowych na warszawskim Wawrze, która mieści się przy ulicy Króla Maciusia. Jeden z uczniów w trakcie przerwy napadł na swojego rówieśnika i zadał mu sześć ciosów nożem. Nastolatek nie miał szans w związku z agresywnym zachowaniem 15-latka. Nikt nie spodziewał się, że może dojść do tak wielkiej tragedii.

- Policjanci z Wawra interweniowali w jednej ze szkół, w której doszło do tragicznej w skutkach kłótni pomiędzy dwójką nastolatków. W jej trakcie jedno z dzieci miało zaatakować drugie niebezpiecznym narzędziem. Czynności w sprawie prowadzone są pod ścisłym nadzorem prokuratora - czytamy w krótkim oświadczeniu warszawskiej policji, które ukazało się na Twitterze.

Polsat przekazuje informacje o tragedii

Niepotwierdzone plotki twierdzą, że do tragedii miało dojść w okolicach godziny 10.00, a przed atakiem nożem nastolatkowie mieli poważnie się pokłócić. Informacje nie zostały póki co w żaden sposób potwierdzone, jednak w najbliższych dniach możemy spodziewać się kolejnych komunikatów ze strony policji, która będzie dokładnie wyjaśniać przyczyny śmierci ucznia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po samym zdarzeniu doszło do natychmiastowej reanimacji ucznia, jednak nie udało się już go uratować. Sytuacja z pewnością wpłynie na reputację szkoły podstawowej im. Króla Maciusia. Sprawą obecnie zajmuje się prokuratura, która we współpracy z policją już za kilka dni powinna przekazać nam wstępne wyniki śledztwa przeprowadzanego na miejscu morderstwa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. ''Taniec z Gwiazdami'' znów zaskoczył widzów. Do programu wraca UKOCHANY juror. O kogo chodzi?
  2. Ile zarabia Roksana Węgiel? STAWKI 14-letniej dziewczynki to kosmos, Polacy są zszokowani
  3. Kinga Rusin bez stanika szaleje na Dzikim Zachodzie. Zdjęcia w sieci
  4. Sablewska w kosmicznie drogich majtkach wyznaje miłość pośladkami. Oniemiejecie (FOTO)
  5. Żona uwielbianego bohatera "Na Wspólnej" umiera. Błaga już tylko o jedno, zostało jej niewiele czasu
  6. Tragiczny finał awantury w szkole podstawowej im. Króla Maciusia. Nie żyje uczeń, wstrząsające informacje Polsatu

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News