Polsat: 64-latka chciała złożyć wieniec na grobie rodziców. Wtedy pod jej stopami otworzyła się otchłań

Polsat: 64-latka chciała złożyć wieniec na grobie rodziców. Wtedy pod jej stopami otworzyła się otchłań Źródło: fot. pexels.com/ Heather Riley

Polsat przekazał właśnie porażającą historię 64-latki, która udała się na grób swoich rodziców, aby złożyć na nim wieniec. Wtedy pod jej stopami otworzyła się otchłań. Kobieta wyznaje, że nigdy tam nie wróci.

Polsat przedstawił historię, która potrafi prawdziwie zmrozić krew w żyłach.  W końcu już sam cmentarz potrafi być naprawdę upiorny, a co dopiero, kiedy wpadamy do grobu własnych rodziców i to dosłownie. To właśnie spotkało 64-letnią Amerykankę, która udała się na cmentarz na Long Island, aby złożyć na mogile swoich rodziców wieniec. Nic nie zapowiadało, że może zdarzyć się coś złego, a tym bardziej że kobiecie usunie się grunt spod nóg.

Polsat o traumatycznym wypadku na cmentarzu

Każdy z nas stracił kogoś bliskiego w swoim życiu i mimo że tej osoby już między nami nie ma, to nadal o niej pamiętamy i tęsknimy. Szczególnie ciężko jest się pogodzić ze stratą członka rodziny, a zwłaszcza rodziców lub dziecka. W takim wypadku częste wizyty na cmentarzu, to nic dziwnego, a wręcz pomagają uporać się z bólem po stracie.

W takich chwilach oczekujemy spokoju i ciszy, a także, że nikt nie będzie nam przeszkadzał. Jak wielkie musiało być zaskoczenie Amerykanki, która składając wieniec na grobie rodziców, dosłownie zapadła się pod ziemie prosto w miejsce, gdzie spoczywają jej bliscy.

Kobieta przyznaje, że było to dla niej potwornie traumatyczne przeżycie, którego nigdy nie zapomni. Dodatkowo wypadek ten, tak mocno na nią wpłyną, że zarzeka się, iż nigdy więcej nie uda się na ten cmentarz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - To przerażające i traumatyczne przeżycie... Nigdy więcej tam nie wrócę... wciągnięcie do grobu rodziców, kiedy odwiedzasz ich w chłodne popołudnie, gdy słońce zachodzi to przerażające i traumatyczne przeżycie - mówiła 64-latka.

Jednak ta sprawa nie zakończy się tylko na chwili nerwów i traumie, ponieważ kobieta złożyła pozew wobec administracji cmentarza i domaga się od niej 5 milionów dolarów. Prawnik 64-latki przekazał, że jego klientka w momencie upadku uderzyła się głową o nagrobek.

Najprawdopodobniej winni wszystkiemu są grabarze. Ci, pracując nad sąsiednim grobem, mieli stworzyć wolną przestrzeń pod ziemią, w którą wpadła 64-latka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znany aktor spóźnił się na randkę. Gdy przyszedł, dziewczyna już nie żyła. Została dźgnięta 47 razy
  2. Tragedia 22-latki! Grozi jej AMPUTACJA ust! Fryzjerka wstrzyknęła jej wypełniacz w usta. Zemdlejecie, jak zobaczycie te OGROMNE wargi!
  3. Nie żyje Alina Kwiatkowska - Prokop
  4. Tragiczne informacje TVN, to się dzieje właśnie teraz. "Dzisiaj na SOR-ach umierają Polacy"
  5. Oficjalne: Będzie nowe 500 plus. Wiadomo już, komu się należy
  6. Dramat Tadeusza Rydzyka. Stworzone przez niego medium upada, ujawniono porażające dane

 

źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News