Polsat przygotował dla widzów nowe show! Wielki hit czy kit?

Polsat przygotował dla widzów nowe show! Wielki hit czy kit? Źródło: fot. YouTube

Polsat przygotował dla swoich widzów nowe show! Produkcję za oceanem promuje znana piosenkarka i aktorka, Jennifer Lopez. Oryginalna wersja jest prawdziwym hitem, teraz nadszedł czas na niezapomniane show także w Polsce. Czy osiągnie sukces?

Polsat pokazał nowy program "World of Dance", którego pierwowzór podbił rok temu Stany Zjednoczone. W programie konkurować będą tancerze indywidualni i grupy taneczne z całego kraju. Wyróżniać ma się profesjonalizmem oraz nietypową szatą graficzną. Dodatkową atrakcją mają być występy utalentowanych tancerzy z całej Europy. Pokazać się będą mogli praktycznie wszyscy - od najmłodszych do najstarszych. Równo oceniane mają być grupy, duety oraz tancerze indywidualni. Czy taka mieszanka, która diametralnie różni się od układu znanego "Tańca z Gwiazdami" przekona do siebie odbiorców w Polsce?

Polsat zaskoczył widzów wyborem jury

Uwagę widzów przykuć ma galeria tanecznych sław, które będą oceniać uczestników. Za oceny w programie odpowiedzialni będą Rafał "Roofi" Kamiński, Michał Malitowski oraz znana szerszej publiczności z udziału w "Tańcu z Gwiazdami" i roli w "Klanie" Edyta Herbuś. Oceniających wesprzeć ma Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke, którzy od lat reprezentują Polskę na najbardziej prestiżowych turniejach tanecznych. Na ich koncie widnieją sukcesy w turniejach Blackpool i Wielkiej Brytanii. Tancerze są również finalistami mistrzostw świata oraz Europy.

Pierwszy odcinek nie porwał

14 września Polsat wyemitował pierwszy odcinek. Zdania internautów na temat show są podzielone. Ci, którym odcinek się podobał, są zachwyceni nowoczesną sceną, profesjonalnym jury oraz tym, jak ocenia się tancerzy. Wielu z nich zachwyca się nad układami choreograficznym a także dobraną muzyką. Natomiast ci, którzy negatywnie oceniają program, krytykują operatorów kamer, którzy zamiast skupiać się na tancerzach, często robili zbliżenia na podrygujące jury. Dodatkowo zdaniem części internautów oceny jurorów są niesprawiedliwe. Kolejnym zarzutem jest promowanie duetów oraz traktowanie grup hip-hopowych z nadmierną opieką. Komentujący dodają, że kampania reklamowa była przeprowadzona z takim rozmachem, że sam program po protu zawiódł. Bardzo prawdopodobne, że przy takim odzewie internautów, producenci zdecydują się wnieść jakieś zmiany. Kolejny odcinek już w piątek, 21 września.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Martyna Wojciechowska popłakała się w programie na żywo. Emocje wzięły górę
  2. Dawny gwiazdor Polsatu spowodował śmiertelny wypadek. „Powiedzieli, że zabiłem przyjaciela”
  3. Meghan Markle przeżywa horror. Boją się, że podzieli los Diany
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News