Wielki, okropny dramat gwiazdora Polsatu. Chodzi o dziecko
Patryk Korzec - 14 Grudnia 2018

Wielki, okropny dramat gwiazdora Polsatu. Chodzi o dziecko

Polsat jako jedna z największych stacji w naszym kraju pod swoimi skrzydłami ma wielu sławnych celebrytów i artystów, których uwielbiają wszyscy Polacy. Znamy ich z ekranów telewizorów - uśmiechniętych i idealnych, teraz jednak okazuje się, że jeden z gwiazdorów stacji walczy o życie najbliższego mu dziecka. 

Polsat to jedna z trzech największych telewizji w naszym kraju, która pochwalić się może imponującą oglądalnością. Z niesłabnącym zainteresowaniem oglądamy perypetie bohaterów serialów emitowanych przez stację, zmagania celebrytów w różnych konkursach oraz rozmaite talent show. Nie mniej interesujemy się również samymi artystami pojawiającymi się na ekranach. Teraz okazuje się, że jeden z ulubionych gwiazdorów telewizji Polsat przeżywa ogromny dramat w życiu prywatnym. Artysta walczy o życie najbliższego mu dziecka, a sytuacja jest naprawdę poważna.

Gwiazdor telewizji Polsat walczy o życie dziecka

Kamil Mokrzycki jest muzykiem zespołu Sound'n'Grace, a szersza publiczność poznała go dzięki jego udziałowi w tanecznym show telewizji Polsat "Taniec z gwiazdami". Mężczyzna dał się poznać jako osoba wyjątkowo otwarta i uśmiechnięta, nic więc nie wskazywało, że w życiu prywatnym przechodzi prawdziwy dramat. Okazuje się, że artysta już od 4 lat przeżywa dramatyczne chwile. Jego ukochana 6-letnia siostrzenica właśnie od takiego czasu bezustannie zmaga się z nowotworem. Jest nim nerwiak zarodkowy, neuroblastama czwartego stopnia. - To najbardziej złośliwy nowotwór u dzieci - mówi Mokrzycki. W ostatni czasie nastąpił nawrót choroby, przez co rodzina zupełnie się załamała. Koszty leczenia są ogromne - wynoszą około 4 milionów złotych i zdecydowanie przerastają możliwości finansowe artysty i jego bliskich.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
DowborPolsat dał im niepowtarzalną szansę. Tylko nieliczni potrafili ją wykorzystaćCzytaj dalej

Wiele sposobów, by pomóc małej dziewczynce

Oczywiście w pomoc dziewczynce zaangażowało się wiele osób ze świata polskiego show-biznesu oraz zwykłych ludzi, którzy chcą pomóc bezbronnemu, cierpiącemu dziecku. Swoje wsparcie okazać można na wiele sposobów - bezustannie organizowane są liczne zbiórki pieniędzy, w internecie pojawiło się również kilka licytacji, z których zyski przekazane zostaną na leczenie.   - Dopóki taka tragedia nie spotka cię osobiście, to obserwujesz to jak film. W momencie, kiedy to jest twoja historia, to nagle zmienia ci się myślenie. - tłumaczył gwiazdor telewizji Polsat. Później dodał, że codziennie w walce z chorobą widać "małe cuda". - Widać je też w leczeniu Kai. Widać, że ona na to leczenie reaguje i że jest sens dalszej walki, także jedyną barierą dla nas są te olbrzymie pieniądze - podsumował.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Strach zawładnął Martyną Wojciechowską. Przejął całe jej życie
  2. Ojciec Kaczyńskich o synach mówił bardzo źle! Wstrząsające słowa
  3. Znaki zodiaku, które mogłyby zasiąść na tronie. Jesteś urodzonym władcą?
  4. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
  5. Ojciec ostatecznie pogrąży Meghan Markle? Ujawnił gigantyczny skandal
PromocjaRossmann szaleje na święta! Co warto kupić w okresie największej promocjiCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News