Miliony Polaków nie będą mogły się oprzeć. Dzisiaj w Polsacie aż DWA niesamowite filmy

Miliony Polaków nie będą mogły się oprzeć. Dzisiaj w Polsacie aż DWA niesamowite filmy Źródło: pxhere.com

Polsat przygotował dziś dla widzów nie lada gratkę. Zarezerwujmy sobie wieczór z tą telewizją - w dzisiejszym programie znalazły się aż dwa filmowe hity!

Polsat zaserwuje dzisiejszego wieczoru dwa filmowe hity. Obie produkcje różni praktycznie wszystko, ale łączy jedno - sukces i uznanie na krajowym podwórku.

Polsat szykuje wieczorne hity. Co to za filmy?

Pierwszym z dzisiejszych hitów Polsatu będzie przebojowa komedia romantyczna "Słaba płeć". Film w reżyserii Krzysztofa Langi nie jest klasycznym romansidłem. To przede wszystkim historia Zośki, bohaterki granej przez Olgę Bołądź, która nie godzi się na współczesne schematy życia. Kobieta wpisuje się z początku w trudny do ominięcia schemat "życia na kredycie". Postanawia wykorzystać wszelkie swoje atuty, takie jak wykształcenie, uroda, pracowitość, pnąc się po szczeblach kariery w korporacji. 

Jej ustatkowanie chwieje się w momencie utraty pracy. Koniec z korporacją zmusza ją do działania na nowo. Przedstawicielka "słabej płci" jest jednak silnym człowiekiem. Nie załamuje się, ale i nie powtarza starych schematów. Stawia na pomijane dotychczas wartości - miłość, przyjaźń, szacunek do siebie. Kończy z korporacyjnym systemem myślenia. Znajduje wsparcie w kochającym mężczyźnie. 

W filmie zobaczymy też inne sławy polskiego kina, m.in. Piotra Adamczyka czy Katarzynę Figurę.

Późniejszym wieczorem Polsat przyciągnie przed ekrany fanów kina akcji. Thriller "88 minut" Jona Avneta to swoisty wyścig z czasem Jack Gramma, głównego bohatera, profesora dorabiającego jak psychiatra sądowy przy FBI. W jego rolę wcielił się słynny Al Pacino. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gramm przedstawił opinię, która zaważyła o skazaniu na śmierć Jona Forstera. Ten ostatni przebywa w więzieniu, ale poza jego murami przytrafiła się identyczna zbrodnia jak ta, którą się mu zarzuca. Wszystkie oczy skierowane są na psychiatrę - czy rzeczywiście wskazał w opinii prawdziwego mordercę? Jakby tego było mało, w dniu pogrzebu ofiary Gramm dostaje telefon. Słyszy, że zostało mu... 88 minut życia.

Wtedy zaczyna swój wyścig z czasem. Profesor musi znaleźć swoje prześladowcę, ale i przekonać służby, że miał rację co do winy skazanego na śmierć. Twierdzi, że więzień ma swojego naśladowcę, który zagroził mu przez telefon.

Akcja filmu koncentruje się na śledztwie Gramma. Szuka on podejrzanych - w tym gronie są m. in. jego student, była kochanka oraz seryjny zabójca, który przebywa właśnie w celi śmierci...

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co się dzieje z Elżbietą Dmoch? Gwiazda przeżyła dramatyczne chwile!
  2. Stan Borys ma o 30 lat młodszą partnerkę! To była miłość od pierwszego wejrzenia
  3. Żona Sławomira ujawnia kulisy jego odejścia z TVP. Wiemy, co się z nim teraz stanie
  4. Lara Gessler przerwała milczenie ws. swojego rozwodu. „Jestem w szoku”
  5. Chcesz przejść na dietę? Podajemy 10 zasad mądrego odchudzania

źródło: Telemagazyn

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News