Wiadomości Polsatu wstrząsnęły społeczeństwem. Tragiczna śmierć, nie mieli najmniejszych szans

Wiadomości Polsatu wstrząsnęły społeczeństwem. Tragiczna śmierć, nie mieli najmniejszych szans Źródło: Pikio.pl

Polsat podał przerażającą wiadomość. W trakcie dzisiejszego poranka, na jednej z polskich dróg doszło do tragicznego wypadku, w którego skutku zginęły dzieci. Tak strasznych wieści z samego rana nikt się nie spodziewał.

Polsat w trakcie podawania porannego programu informacyjnego zszokował swoich widzów. W trakcie poranka na drodze pod Wyszkowem doszło do jednego z najtragiczniejszych wypadków samochodowych ostatnich dni. Tragiczna wiadomość, jaką otrzymali oglądający telewizję, dogłębnie nimi wstrząsnęła.

Polsat informuje: Doszło do wielkiej tragedii

Droga numer 61 między Różanem a Ostrołęką nie jest częstym miejscem tragedii drogowych. Dlatego też widzowie telewizji zostali dogłębnie wstrząśnięci doniesieniami informującymi o wielkiej tragedii, jaka rozegrała się na tej drodze. Prowadzony przez mieszkankę miejscowości Kordowo, samochód marki Opel wykonał bardzo niebezpieczny zakręt podczas wymijania, a sama poszkodowana uderzyła w nadjeżdżający samochód ciężarowy z dużą prędkością.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 36-letnia kobieta kierująca Oplem, jadąc od strony Warszawy w kierunku Ostrołęki, dojechała do miejsca, w którym zatrzymały się przed nią dwa pojazdy. Kierujący tymi pojazdami wykonywali manewr skrętu w lewo w drogę prowadzącą do centrum miejscowości Kordowo. Z nieznanych przyczyn kierująca oplem zjechała na lewy pas ruchu i wykonywała manewr ominięcia tych pojazdów. Z przeciwka jednak nadjeżdżał samochód ciężarowy, który uderzył przodem w prawy bok opla - poinformował rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce mł. asp. Krzysztof Kolator.

Niestety dzieci, które podróżowały ze swoją matką zginęły na miejscu.

Kobieta walczy o życie w szpitalu

Samochód marki opel, który był uczestnikiem feralnego wypadku, został całkowicie rozbity przez nadjeżdżającego tira, który nie spodziewał się tak nagłego i nieprzemyślanego manewru wymijania. Kobieta, która doprowadziła do wypadku drogowego, przebywa obecnie w szpitalu, w którym walczy o swoje życie. Niestety, lekarze, jak i służby, które przebyły na miejsce tragedii, nie miały szans w uratowaniu dzieci podróżujących samochodem.

- Kobieta prowadząca Opla z obrażeniami ciała została zabrana do szpitala w Ostrołęce. Zderzenia nie przeżyło dwoje dzieci - kilkumiesięczne niemowlę oraz kilkuletnia dziewczynka. Dzieci zginęły na miejscu - poinformowała policja.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marta Kaczyńska wyjawiła prawdę! Po latach opowiedziała, jaki NAPRAWDĘ był jej ojciec
  2. Pola Raksa ma prawie 80 lat. Kiedy zobaczycie, jak DZIŚ wygląda, oszalejecie
  3. TVN robi co może. Ale Polsat puści dzisiaj wieczorem tak hitowy film, że Polacy oszaleją
  4. Burza nad Polską zamieniła się w koszmar. 6 osób nie żyje
  5. Po "Projekt Lady" chciała popełnić samobójstwo. Małgorzata Rozenek ją uwielbiała
  6. Pola Raksa urodziła się podczas II wojny światowej. To jak wygląda dziś, wprawia w osłupienie

źródło: Polsat

Następny artykuł