Polsat brutalnie poniżył TVP! Cała Polska już o tym mówi
Wiadomości Pikio - 5 Grudnia 2018

Polsat brutalnie poniżył TVP! Cała Polska już o tym mówi

Polsat jest jedną z największych, najbardziej popularnych telewizji w naszym kraju. Jak niespodziewanie orzekli widzowie, stacja miała w zaskakujący sposób upokorzyć Telewizję Polską. Stało się to poprzez decyzję jednej z najbardziej lubianych przez widzów dziennikarek.

Polsat nawiązał współpracę z Małgorzatą Świtałą jeszcze na początku 2015 roku. Prezenterka prowadziła wiele programów stacji, często pojawiając się na ekranach polskich telewidzów. Fani zdążyli już przyzwyczaić się do obecności dziennikarki w najważniejszych formatach Telewizji Polskiej, jednak muszą się z tym niestety pożegnać.

Polsat upokorzył Telewizję Polską?! Ze stacji odchodzi kolejna znana dziennikarka

Co zaskakujące, prowadząca serwisów informacyjnych okazała się być kolejną gwiazdą, która z TVP przeszła do innej stacji. Świtała wybrała Polsat News, na antenie którego już wkrótce poprowadzi jeden z programów. Potwierdziła to już nawet osobiście w bardzo pozytywnym wpisie na Twitterze. - Małgorzata Świtała zostanie prezenterką pasma „W rytmie dnia”, które można oglądać codziennie po „Nowym dniu”. Z informacji, do których dotarł portal tvpolsat.info wynika, że Świtała zadebiutuje na antenie Polsat News 17 grudnia - czytamy w krótkim komunikacie tvpolsat.info, na który szybko odpowiedziała prezenterka. Zadecydowała się bowiem podać dalej post na Twitterze, zawierający link do artykułu na ten temat. W krótkim komentarzu potwierdziła doniesienia o swym przejściu z Telewizji Polskiej do Polsat News. - Jak tylko wrócę z nart. Do zobaczenia! - napisała z optymizmem patrząca w przyszłość dziennikarka, wyraźnie zadowolona z nowego kroku w swej karierze. Jakiś czas wcześniej Świtała opublikowała także na Twitterze krótki wycinek programu, w którym żegnała się z widzami na zakończenie formatu. Jak zaznaczyła, było to już ostatnie takie "do widzenia". Podziękowała także otwarcie tym, którzy z chęcią oglądali ją przez trzy lata na antenie Telewizji Polskiej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Kuba WojewódzkiKuba Wojewódzki ukrywał to przez lata! Teraz odkrył się przed światemCzytaj dalej

Ostre komentarze opinii publicznej po ogłoszeniu decyzji przez Małgorzatę Świtałę

Co ciekawe, widzowie szybko potraktowali przejście dziennikarki TVP do Polsatu jako niemałe upokorzenie dla stacji pod kierownictwem Jacka Kurskiego. Przypomnijmy, że od czasu zmiany władzy w naszym kraju po wyborach parlamentarnych w 2015 roku, a co za tym idzie także wyklarowania się nowego grona osób kierujących Telewizją Polską, ze stacji odeszło już naprawdę wielu profesjonalistów, którzy wykonywali w niej pracę dziennikarską przez wiele lat.Polsat Fot. Twitter/Małgorzata ŚwitałaZOBACZ TAKŻE:
  1. Opublikowano ZAKAZANY film, który TVP próbowało ocenzurować! Wszystko wyciekło, panika w PiS
  2. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku! Będziecie w szoku
  3. Scenarzystów Na Wspólnej mocno poniosło! Szokujące sceny w serialu
  4. Znaki zodiaku mężczyzn. Jak ich w sobie rozkochać? Co ich kręci?
  5. Straszne informacje mediów o gwieździe TVN. „Wróciła do picia, straciła kontrolę”
ZAMIANA
Anna LewandowskaAnna Lewandowska i sekrety jej bogactwa. Czego możecie jej pozazdrościćCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News