TVN umili Wam dzisiejszy wieczór filmowym arcydziełem na święta. Za to Polsat poszedł w zupełnie inną stronę

TVN umili Wam dzisiejszy wieczór filmowym arcydziełem na święta. Za to Polsat poszedł w zupełnie inną stronę Źródło: Pixabay.com/HolgersFotografie

Polsat i TVN od zawsze rywalizują o widzów. Tak samo będzie dziś wieczorem - obie stacje mają wyjątkowe propozycje na sobotni wieczór. Wiele osób czeka ciężki wybór.

Polsat nie zamierza oddać widzów TVN-owi w sobotni wieczór. Na obu kanałach pojawią się bardzo interesujące propozycje filmowe, a wybór między jednym a drugim dziełem będzie bardzo ciężki. W wielu domach rozegra się prawdziwa walka o pilota. Warto już teraz zapoznać się z programem na wieczór.

TVN wyemituje prawdziwy filmowy hit. Wiele osób uwielbia go oglądać

TVN przygotował wyjątkowy film na dzisiejszy wieczór. Ogromna część społeczeństwa zapewne bardzo się ucieszy widząc, że po raz kolejny będą mieli okazje zobaczyć "Pretty Woman" z olśniewającą Julią Roberts w głównej roli.

Kultowa komedia romantyczna opowiada o perypetiach ślicznej prostytutki, która dzięki zrządzeniu losu może zaznać życia prawdziwej damy. Wszystko za sprawą przystojnego i bogatego mężczyzny, w którego wcielił się Richard Gere.

Przygody nietypowej pary od lat wzruszają kobiecą część publiczności. Poruszająca historia o romantycznym romansie za każdym razem przyciąga tłumy widzów. Jednak Polsat ma równie mocną propozycję z zupełnie innej bajki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Polsat będzie ostro konkurować z TVN-em. Przygotował niespodziankę dla całych rodzin

Polsat również przygotował hit dla swoich widzów. Rodziny będą mogły wspólnie zasiąść przed telewizorem, aby obejrzeć jedną z najnowszych bajek Disneya: "Vaiana. Skarb oceanu". To świetna propozycja nie tylko dla najmłodszych, ale także dla starszych osób.

Przygody młodej dziewczyny walczącej o spełnienie swoich marzeń i życie w zgodzie z naturą, jak zwykle okraszone będą niezwykłą oprawą muzyczną. Sympatyczne postaci oraz mnóstwo żartów sprawią, że każdy będzie pękać ze śmiechu. Wszystko rozegra się w atmosferze inspirowanej mitologią polinezyjską. Jak zwykle dzieci wyciągną bardzo cenną lekcję z przygód ciemnowłosej bohaterki Vaiany.

Obu filmów nie da się równocześnie obejrzeć w całości. "Pretty woman" rozpocznie się o 20:55, a bajka o 20:05. Być może jednak uda się wykombinować jakiś kompromis dla niezdecydowanych i pogodzić oba hity.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Według tygodnika brat Bogumiły Wander zapadł na poważną chorobę. Jest nieodwracalna
  2. Piotr Swend znany z „Klanu” ma siostrę bliźniaczkę! Wybrała zupełnie inną ścieżkę kariery
  3. To zdjęcie księżnej Diany przeszło do historii. Nikt nie zauważył jednego szczegółu
  4. 22-letnia Anna zmarła podczas stosunku. Porażająca tragedia
  5. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  6. Jackowski miał wizję o wynikach wyborów w maju 2019. Nie wszystkim się spodoba

Źródło: Telemagazyn

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News