Polsat: Tragiczny wypadek! Małe dzieci wypadły z okna 4 piętra, śmierć na miejscu

Polsat: Tragiczny wypadek! Małe dzieci wypadły z okna 4 piętra, śmierć na miejscu Źródło: Fot. Pixabay.com/go_han_na

Polsat News informuje o tragicznym wypadku w wielkopolskim Wolsztynie. Z jednego z bloków przez okno wypadła dwójka dzieci. Jedno z nich nie przeżyło upadku. Sprawę wypadku bada policja.

Polsat: Fatalny wypadek w rodzinie mieszkającej w jednym z bloków w Wolsztynie. Dwoje dzieci wypadło z balkonu czwartego piętra. Do zdarzenia doszło wczoraj. 

Polsat przekazał informacje o fatalnym wypadku. Dwójka małych chłopców wypadła przez okno, jeden nie żyje

Czytamy, że dwójka małych chłopców bawiła się na parapecie mieszkania położonego na czwartym piętrze jednej z miejskich kamienic. Nie spodziewająca się zagrożenia mama nie zdążyła odsunąć dzieci od okna. Chłopcy wypadli przez parapet.

Media informują, że jeden z chłopców nie przeżył upadku z czwartego piętra. Drugi z maluchów trafił do szpitala

Sprawą rodzinnego dramatu zajęła się już Policja. Służby sprawdziły czy w momencie zabawy na parapecie, mama dzieci była trzeźwa. Badanie nie wykazało stężenia alkoholu we krwi. Policja nie zatrzymała więc kobiety. 

Wypadek dotyczył dwójki dzieci w wieku 4 lat. 

- Obaj chłopcy zostali przetransportowani do szpitala. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń jedno z dzieci zmarło, drugie w tej chwili znajduje się w szpitalu - powiedział w rozmowie z reporterem RMF FM, Wojciech Adamczyk z Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na ten moment brakuje informacji o stanie zdrowia ocalałego chłopca. Dopiero badania lekarskie i ewentualne zabiegi dadzą odpowiedź na to pytanie.

Sprawę wypadku wciąż wyjaśniają policja i prokuratura. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szokujący sekret Violetty Villas. Gdy nikt nie patrzył klęczała na GWOŹDZIACH. To, co jeszcze robiła zjeży wam włosy na głowie
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. Tego widoku długo nie zapomnicie. Zdjęcia Marty Kaczyńskiej w bikini sprzed lat rozgrzeją was do czerwoności
  4. Ostatni raz widzieliśmy Sławomira? Jego żona publicznie oświadczyła, że go zamorduje, jak wrócą do domu, nagranie w sieci
  5. Tak mieszka Małgorzata Kożuchowska. Widok wartej kilka milionów willi powali was na kolana (FOTO)
  6. Nie żyje aktor hitowego serialu na Polsacie, który uwielbiały miliony. Ogromna tragedia, miał tylko 38 lat

źródło: RMF FM, Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News