Ogromna tragedia. Dziewczynka nagle umarła w mieszkaniu

Ogromna tragedia. Dziewczynka nagle umarła w mieszkaniu

Polsat przekazał wiadomość, która wstrząsnęła internautami. Doszło do ogromnej tragedii. Mała dziewczynka zmarła z powodu zatrucia. Choć próbowano jej pomóc - akcja ratunkowa zakończyła się niepowodzeniem. To straszne.

Polsat News podzielił się z użytkownikami tragiczną wiadomością. Zmarło dziecko, bezbronne udusiło się śmiertelną substancją. Tlenek węgla, czyli sprawca całego zdarzenia, spowodował zatrucie 11-letniej dziewczynki. Choć przeprowadzono natychmiastową akcję ratunkową nie udało się jej pomóc. Dziecko zmarło w strasznych okolicznościach w mieszkaniu.

Tragiczna sytuacja - nie żyje 11-latka

Sytuacja miała miejsce w województwie zachodniopomorskim, a konkretnie w Policach. Tam podczas zwykłego, czwartkowego wieczoru doszło do tragicznego zdarzenia, które skończyło się śmiercią 11-latki. W nocy strażnicy, a także pracownicy pogotowia otrzymali wiadomość o mrożącym krew w żyłach wydarzeniu. Doszło do zatrucia dziecka. Na tamtym etapie nie znano szczegółów zdarzenia. Z początku nie było pewne, co konkretnie spowodowało ciężki stan dziewczynki, która przebywała w mieszkaniu, do którego wezwano służby. Wszystko stało się jasne, gdy zmierzono stężenie czadu. Wynosiło 250 ppm., co jest śmiertelną dawką dla organizmu - szczególnie młodego. Przybyłe na miejsce służby zastały dziecko w stanie nieprzytomności. Natychmiast udzielono jej niezbędnej i fachowej pomocy. Resuscytacja trwała długo. Niestety - było już za późno. DALSZA CZĘŚĆ POD GALERIĄ I FILMEM

Coraz więcej zatruć tlenkiem węgla

To nie pierwszy przypadek, gdy dziecko ginie z powodu zatrucia tą śmiertelną substancją. W grudniu ubiegłego roku zmarł chłopiec, który również miał 11 lat. Wówczas winowajcą był piecyk gazowy, z którego ulatniał się tlenek węgla. - Pięć osób, w tym dwoje dzieci zostało zabranych przez Zespoły Ratownictwa Medycznego. W szpitalu lekarz stwierdził zgon 11-letniego dziecka. To już 4. ofiara tlenku węgla w Wielkopolsce tej zimy, a 3. w tym tygodniu - przekazał wówczas wstrząsające informacje rzecznik prasowy wielkopolskiej straży pożarnej. Podobne wydarzenie miało również miejsce w Warszawie, gdzie do zatrucia tlenkiem węgla doszło w mieszkaniu dwójki starszych ludzi. Gaz ulatniał się w nocy, gdy Ci spali. To najczęstsze okoliczności sprzyjające śmierci z powodu zatrucia czadem. Rano ich ciała zostały zabrane przez pogotowie. Wówczas również stwierdzono przekroczenie dopuszczalnej dawki tlenku węgla w organizmie. 70-latkowie zmarli w szpitalu kilka godzin później. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Omenaa Mensah przeszła POWAŻNĄ operację! Gwiazda ukryła to przed wszystkimi
  2. Córka gwiazdy zmarła i OSIEROCIŁA dwójkę dzieci. Piosenkarka z ROZPACZY zawiesiła karierę
  3. TVP trzymała to w tajemnicy, przełom. Wiadomości zepchnięte na boczny tor
  4. Tadeusz Rydzyk grozi. Ojciec Dyrektor wyparł się wszystkiego
  5. Poznaliśmy ranking diet opracowany przez specjalistów. Już nie musisz się martwić o szczupłą sylwetkę
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Polsat News   Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News