Niewyobrażalna tragedia wstrząsnęła województwem. Według relacji Polsatu nie żyją 2 osoby

Niewyobrażalna tragedia wstrząsnęła województwem. Według relacji Polsatu nie żyją 2 osoby Źródło: .

Polsat poinformował o tragicznym w skutkach wypadku z udziałem 3 samochodów. Do lokomocyjnej katastrofy doszło w Łódzkiem. To cud, że nie ma więcej ofiar!

Polsat oznajmił, że wczoraj w godzinach popołudniowych na drodze krajowej nr 12 doszło do groźnego wypadku. Niestety, nie wszyscy wyszli z pojazdów żywi. Uczestnik wypadku zrelacjonował, co się się wydarzyło.

Po trasie łączącej Piotrków Trybunalskich z Sulejowem, w okolicach Włodzimierzowa, poruszały się blisko siebie trzy auta. Nagle kierowca opla astry zorientował się, że jadący z naprzeciwka tir dziwnie się zachowuje. Początkowo pomyślał, że prowadzący ciężarówkę z naczepą wykonał manewr wymijania i zaraz wróci na swój pas ruchu. Tak się jednak nie stało, a mężczyzna niewiele już mógł zrobić. Instynktownie skręcił na pobocze, ale i tak otarł się o tira.

Polsat opowiedział o przebiegu stłuczki, przyczyna jest nieznana

- Jak mnie uderzył, obróciło mnie dwukrotnie. Gdybym nie odbił kierownicą w drugą stronę, to podejrzewam żebyśmy zginęli pod kołami tego tira, ale na szczęście z pomocą boską jakoś się udało - zrelacjonował później roztrzęsiony kierowca opla.

Nic nie stało się także dwójce pasażerów, która podróżowała wraz z mężczyzną. Z policyjnych informacji wynika, że po stłuczce z oplem, ciężarówka uderzyła czołowo w lawetę. Ci, którzy przemieszczali się tym pojazdem, mieli już mniej szczęścia. Zarówno 47-letni kierowca, jak i 45-letni pasażer zginęli na miejscu. Kierowca ciężarówki, który spowodował wypadek, przebywa teraz w szpitalu. Jego stan jest określany jako ciężki. Funkcjonariusze z komisariatu w Piotrkowie Trybunalskim na ten moment nie są w stanie podać przyczyny wypadku. Czyżby kierowca zasnął za kółkiem lub był pijany?

Mieszkańcy domagają się modernizacji trasy, niektórzy apelują o ostrożność kierowców

Mieszkańcy okolicy, w której doszło do wypadku winę zrzucają na władze miasta, które nie zadbały o bezpieczeństwo na trasie szybkiego ruchu. Ich zdaniem rządzący Piotrkowem Trybunalskim wielokrotnie odrzucali petycje o utworzenie na tym odcinku obwodnicy. Ignorowali też kiepski stan nawierzchni. Poruszający się 12. twierdzą, że łatwo tam o takie wypadki. Kierowcy nie respektują ograniczeń prędkości i dokonują niebezpiecznych manewrów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- W sobotę jechałem tą droga. Jakiś EPI wyprzedzał BMW na podwójnej ciągłej, a na liczniku miał co najmniej 100 km/h, choć ograniczenie było do 70 km/h. Minął mnie o milimetry. I jak tu ma nie być ofiar i wypadków - podzielił się swoim spostrzeżeniem jeden z internautów.

Prawdopodobną przyczyną tragedii jest więc nierespektowanie przez kierowcę ciężarówki przepisów ruchu drogowego. Na drodze często pojawiają się korki, więc prowadzący musiał stracić cierpliwość.

Krajowa 12. została odblokowana o godz. 4.00 nad ranem. Można więc już przemieszczać się tą trasą. Zaleca się zachowanie ostrożności.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skandaliczne zachowanie znanej posłanki! Walczy o prawa zwierząt, a sama oddała psy do schroniska. Jej wytłumaczenie jest ŻENUJĄCE!
  2. Legendarna aktorka TVP zmarła na straszliwego raka. Ale to alkohol ZNISZCZYŁ jej życie i karierę. Jej historia doprowadzi was do łez
  3. Pilne informacje Polsatu, premier jedzie na miejsce. Trąba powietrzna w Polsce, zwołano sztab kryzysowy
  4. Jaką emeryturę dostanie Rydzyk? Tego nie spodziewał się absolutnie nikt
  5. Tragedia po koncercie popularnego zespołu disco polo. Była nieprzytomna, nie oddychała
  6. To już oficjalne: pensja minimalna pójdzie w górę. Spora podwyżka dla miliona Polaków, wiemy od kiedy

Źródło: PolsatNews

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News