Nie żyje gwiazda seriali Polsatu. Przed śmiercią nagle zmieniła testament, wielkie poruszenie!

Nie żyje gwiazda seriali Polsatu. Przed śmiercią nagle zmieniła testament, wielkie poruszenie! Źródło: Screen/Ipla/Świat według Kiepskich

Polsat dwa dni temu poniósł kolosalną stratę. Zmarła jedna z legendarnych i uwielbianych gwiazd, która była kultową postacią polskich seriali. Teraz okazuje się, że przed śmiercią aktorka nagle zdecydowała się na zmianę testamentu, co wywołało ogromne poruszenie.

Polsat 13 marca 2019 roku pożegnał kultową postać, którą kochały miliony. Właśnie tego dnia odeszła z tego świata legendarna aktorka Zofia Czerwińska, która przez wszystkie lata swojej kariery wystąpiła w dziesiątkach produkcji telewizyjnych i zdobyła sympatię Polaków. Ta straszna wiadomość okazuje się jednak niejedynym ciosem, który będą musieli znieść fani kobiety, na jaw bowiem wyszły kolejne, zaskakujące informacje na jej temat. 

Jak się okazuje, gwiazda telewizji Polsat, znana m.in. z takich seriali jak "Miodowe Lata", "Szpital na perypetiach" czy "Świat według Kiepskich" tuż przed swoją śmiercią zdecydowała się na zaskakujący krok. Media właśnie poinformowały, iż aktorka miała przeczuwać swoją śmierć i tuż przed nią podjęła niespodziewaną decyzję o zmianie swojego testamentu. Ten nieznany dotąd fakt wywołał ogromne poruszenie wśród fanów.

Gwiazda telewizji Polsat przed śmiercią zmieniła testament

Jak twierdzi wiele osób, Zofia Czerwińska przeczuwała, że operacja, która ją czekała, może mieć tragiczne konsekwencje. Przed jej rozpoczęciem pożegnała się ze sowimi najbliższymi, a teraz na jaw wychodzi, że zmieniła również swój testament. Jak podaje "Super Express", aktorka nie miała żadnej rodziny i ostatecznie uwzględniła w swojej ostatniej woli wszystkich bliskich przyjaciół, wielu zamieszczonych w pierwszej wersji dokumentu jednak odeszło z tego świata przed nią, konieczne więc były zmiany zapisu. 

- Zosia chciała się ze mną pożegnać. Mówiła, że zmieniła swój testament. Zorientowała się, że kilka osób, które w nim uwzględniła kilka lat temu, już nie żyje. Chciała, żeby wszystko było załatwione przed operacją - informuje "Super Express" przyjaciel aktorki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co przekazała bliskim Zofia Czerwińska? 

"Super Express" ustalił również, co gwiazda telewizji Polsat w swoim testamencie zapisała. Okazuje się, że była właścicielką 50-metrowego mieszkania, które znajduje się na warszawskim Powiślu. Jego szacunkowa wartość to około pół miliona złotych. 

- Wszyscy jesteśmy przekonani, że Zosia zapisała mieszkanie swojemu najlepszemu przyjacielowi Mariuszowi Szczygłowi. Przyjaźnili się ponad 20 lat i ona zawsze mogła na nim polegać - mówi aktor, który przed śmiercią rozmawiał jeszcze z Czerwińską. 

Należał do niej także samochód marki Fiat, który przekazany prawdopodobnie zostanie na Dom Aktora Weterana. 

- Wszystko na to wskazuje, że zapisała go podobnie jak swoje pamiątki na Dom Aktora Weterana w Skolimowie, z którym była bardzo związana - twierdzi osoba z jej otoczenia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Piotr Fronczewski miał romans ze zjawiskowo piękną aktorką! To wiele go kosztowało
  2. Aleksandra Kwaśniewska zamknęła sobie drzwi do kariery. I to przez JEDNO zdanie!
  3. Zaskakująca reakcja widzów na scenę, w której zbierano pieniądze na morderstwo Kaczyńskiego
  4. Tego jeszcze nie było! Słynna zakonnica wystąpi w Tańcu z Gwiazdami
  5. Miał być powodem rozwodu Wiśniewskich. Partner z TzG przerywa milczenie

Źródło: Super Express

Następny artykuł