Bez nazwy-1
screen/youtube/Agnieszka Kaczorowska
Patryk Korzec - 13 Grudnia 2018

Już więcej nie zobaczycie jej na ekranach. Polsat wyrzucił uwielbianą gwiazdę na bruk

Polsat bezustannie zapewnia rozrywkę milionom Polaków, których przekonuje do siebie licznymi konkursami i programami rozrywkowymi. Biorą w nich udział najbardziej znani aktorzy i celebryci, teraz jednak pojawiła się szokująca informacja. W jednym z nich już nigdy więcej nie wystąpi uwielbiana przez Polaków gwiazda.

Polsat jako jedna z największych telewizji w naszym kraju musi dbać o to, by jej widzowie nigdy się nie nudzili. W tym celu bezustannie produkowane są liczne programy i konkursy telewizyjne, w których biorą udział najbardziej znaczące osoby ze świata polskiego show-biznesu. Teraz okazuje się, że z telewizją nie warto zadzierać i nawet najbardziej znane nazwiska muszą mieć się na baczności. Właśnie opublikowano informację, że po latach przygodę z jednym z najpopularniejszych programów telewizji Polsat zakończyła uwielbiana gwiazda.

Koniec wielkiej gwiazdy telewizji Polsat

Agnieszka Kaczorowska związana była z telewizją Polsat od 2014 roku, kiedy wystąpiła w drugiej edycji "Tańca z Gwiazdami" w parze z Rafałem Maślakiem. Udało im się wtedy zająć 6. miejsce, lecz młoda aktorka i tancerka rozkochała w sobie miliony widzów. Obecnie traktowana była jak gwiazda show, którą stawiano na równi z celebrytami, a nie z zawodowymi tancerzami i tancerkami. Pojawiły się niedawno informacje, że kobieta wystąpi również w dziewiątej edycji kultowego programu, jednak serwis Jastrząb Post informuje, że ostatecznie jej przygoda z show telewizji Polsat po sześciu latach została zakończona i to nie z inicjatywy gwiazdy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Jolanta RutowiczTVN dał im 5 minut sławy. Jedni je wykorzystali, pozostali odeszli w zapomnienieCzytaj dalej

Dlaczego Agnieszka Kaczorowska odchodzi z "Tańca z gwiazdami"?

Jak dowiedział się Jastrząb Post, Agnieszka Kaczorowska podpadła zarządowi telewizji Polsat, który zadecydował o jej odejściu z programu. Przyczyną takiej sytuacji miało być to, że po swoim ostatnim występie z Antkiem Smykiewiczem, zareklamowała swoją szkołę taneczną. - Nie było to ustalone z produkcją. Agnieszka zrobiła sobie reklamę przed prawie 4 milionami widzów, a teraz poniesie tego konsekwencje - serwis cytuje swojego informatora. Jak podają media, lista uczestników programu wciąż nie jest zamknięta, trwają zażarte negocjacje z polskimi gwiazdami i wciąż nie wiadomo także, kto na parkiecie zastąpi gwiazdę. Polsat również nie komentuje na razie całej sprawy, lecz mówi się, że to może być ostateczne zakończenie współpracy telewizji z Kaczorowską.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Michał Szpak: Jaka to melodia została przez niego zmiażdżona!
  2. Szok! Gwałt i prostytucja w Barwach Szczęścia. Fani przerażeni
  3. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
  4. Znaki zodiaku, które są prawdziwymi BESTIAMI w łóżku
  5. Magda Gessler wypowiedziała wojnę Weronice Rosati! Jej ostre słowa zszokowały fanów
PrzechwytywanieNa ICH podpisach można nieźle zarobić!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News