Widzowie Polsatu nagle wywołali ogromną burzę. Taniec z gwiazdami ustawiony?

Widzowie Polsatu nagle wywołali ogromną burzę. Taniec z gwiazdami ustawiony? Źródło: yt.com/Polsat

Polsat emituje kolejną edycję programu "Taniec z gwiazdami", w którym możemy na bieżąco śledzić zmagania celebrytów na parkiecie. Ostatni odcinek zakończył się jednak wielkim nieporozumieniem. Część osób pisze o wielkim spisku, a wręcz zarzuca producentom, że cały program jest ustawiony.

Polsat cieszył się z bardzo wysokiej oglądalności programu "Taniec z gwiazdami", co w dużej mierze było sprawkę zainteresowania widzów losami Justyny Żyły i innych gwiazd. Po odpadnięciu byłej żony znanego skoczka narciarskiego, show nie cieszy się już tak wielką popularnością, jednak nie oznacza to, że jest zupełnie nieciekawie. Niektórzy twierdzą, że doszło do wielkiego skandalu.

Trudno jest stwierdzić, czy rzeczywiście doszło do oszukania widzów przez producentów, jednak oglądający wysnuli pewną teorię, która brzmi bardzo ciekawie. Wszystko przez niespodziewany werdykt jurorów, za sprawą którego niektórzy nabrali podejrzeń. Internauci zaczynają nawet twierdzić, że popularne show może być ustawione w związku z rezultatami oderwanymi od rzeczywistości.

Polsat mógł wpłynąć na wyniki swojego show? Poważne oskarżenia ze strony widzów

Wczorajszy odcinek nie był najlepszym w tym sezonie, widzowie byli przekonani, że celebryci zatańczyli znacznie gorzej, niż choćby przed tygodniem. Nikt nie spodziewał się jednak, że dojdzie do tak niespodziewanego werdyktu w głosowaniu, którego nie mógł spodziewać się nikt. Oglądający nie kryli swojego zdziwienia, a wręcz zażenowania.

Okazało się, że głosami widzów program opuścić musiała Agnieszka Radwańska. Była tenisistka do tej pory radziła sobie świetnie z wykonywaniem tanecznych choreografii, jednak głosujący najwyraźniej uznali, że tym razem nie udało jej się zatańczyć wystarczająco dobrze, by zasłużyć na pozostanie w programie. To właśnie ta decyzja rozwścieczyła internautów.

Pojawiła się teoria, że do tej pory Justyna Żyła była osobą, którą utrzymywano w programie, by cieszyć się oglądalnością. Po odpadnięciu gwiazdy internetu trzeba było znaleźć innego celebrytę, który gwarantuje duży napływ widzów. Postawiono na Gimpera, czyli Tomasza Działowego, znanego youtubera, którego widzowie ochoczo komentowali popisy swojego idola w internecie.

Polsat mógł ustawić Taniec z gwiazdami

- Co? To nie Agnieszka powinna odpaść, tylko Gimper... widać, że trzymacie go na siłę w programie. Szkoda, że kosztem Radwańskiej. Pokazała, że ma talent - pisze jeden z internautów, który wyraża swój brak zrozumienia wobec decyzji głosujących, jednocześnie dodając, że to Polsat mógł przyłożyć się do odpadnięcia tenisistki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

- Gimper to najgorszy tancerz tej edycji... A ciągle jest... - dodaje rozczarowana użytkowniczka Facebooka.

Wygląda na to, że wyniki rzeczywiście zdenerwowały internautów, którzy twierdzą, że program mógł zostać ustawiony w celu uzyskania większej popularności. Stacja Polsat oczywiście odcina się od wszystkich spekulacji i nie komentuje sprawy, co tylko napędza teorie spiskowe.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Iwona Pavlović w SZOKUJĄCYM wyznaniu! Żyła w tragicznych warunkach, nie stać ją było ogrzewanie i jedzenie
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Wielu nie miało o tym pojęcia. Żona Pawła Domagały to gwiazda hitowego serialu TVN
  4. Wieniawa miała zbyt krótką sukienkę i będzie tego żałować. Jej kobiecość zobaczyli wszyscy (Nagranie)
  5. Anna Mucha wstawiła pikantne zdjęcie z lodem. Panom podniesie się ciśnienie
  6. Marta z "Na wspólnej" pokazała wszystkie swoje wdzięki. Zdjęcia zapierają dech w piersi

źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News