Nikt o tym nie wiedział, a teraz to już jedynie tajemnicy poliszynela. Na jaw wyszła największa tajemnica dziennikarki telewizji Polsat. Wprawiła tych wszystkich w bezbrzeżne zdziwienie.

Karolina Szostak to dla telewizji Polsat jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych gwiazd. Znana dziennikarka niedawno znacząco straciła na wadze, wiemy dlaczego.

Okazuje się, że to nie, jak dotychczas sądzono, dieta i ćwiczenia doprowadziły ją do takiej rewelacyjnej formy. Karolina Szostak schudła dzięki… laserowi! W tym wypadku jej książka o zdrowej metamorfozie, którą wydała, zdaje się być delikatnym przekłamaniem.

Metamorfoza gwiazdy telewizji Polsat

Szostak z kobiety o obfitych kształtach zmieniła się w prawdziwą seksbombę. Jednak to nie wytrwałość i cierpliwość doprowadziły ją do tak zaskakująco dobrej formy, ale nowoczesne metody radzenia sobie z gorszym wyglądem.

Dieta, treningi jak najbardziej w trakcie odchudzania, ale musimy się wspomagać. Nie będę udawała, że ja tego nie robiłam. Jeden zabieg działa cuda. Skóra jest gładka i jędrna. Nie ma wiszącej skóry – wyjawiła bez wstydu gwiazda.

Szostak przeszła zabieg liposukcji laserowej, który polega na rozbijaniu tkanki tłuszczowej między innymi na brzuchu czy na udach. Jedna sesja kosztuje około 3 tys. złotych, ale trzeba przyznać, że doprowadziło to dziennikarkę do perfekcyjnej sylwetki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Doda ma specjalne traktowanie! Haniebne poniżenie policji
  2. Szok w Skandalistach! Gwiazdor molestował lidera Bayer Full
  3. Z OSTATNIEJ CHWILI: Doda wyszła za mąż! Wzięła potajemny ślub

Tej pięknej chrześcijance terroryści nie pozwolili się rozbierać! Dlaczego?


Spod jakiego znaku Zodiaku są najbogatsi Polacy?

Źródło: jastrzabpost.pl