Polsat
yt/Global News
Piotr Bernaciak - 28 Kwietnia 2019

Media na całym świecie informują o kolejnym koszmarze. Strzelanina w synagodze, są ofiary

Polsat poinformował widzów o wielkiej tragedii, do której doszło w synagodze. Dowiedzieliśmy się, że doszło do strzelaniny, która miała fatalne skutki. Nie obyło się bez poszkodowanych i ofiar. O tym koszmarze mówi się już na całym świecie.

Polsat przekazał dziś z samego rana koszmarne informacje dotyczące wydarzeń, jakie miały miejsce w nocy czasu polskiego. Okazało się, że doszło do kolejnej strzelaniny w miejscu kultu. Niedawno słyszeliśmy o wielkiej tragedii na Sri Lance, dziś natomiast świat dowiedział się o przerażającym zdarzeniu, do którego doszło w Stanach Zjednoczonych. Media z całego świata starają się jak najszybciej podawać nowe wiadomości dotyczące zbrodni, która wstrząsnęła społeczeństwem.

Niewykluczone, że atak był spowodowany motywami religijnymi. Póki co jest zbyt wcześnie, by potwierdzać takie teorie, lecz ludzie zaczęli już wypowiadać się na temat strzelaniny, a część z nich twierdzi, że sprawca starał się naśladować osoby, które kilka dni temu doprowadziły do śmierci setek osób. Z całego świata spływają głosy współczucia dla osób tych, którzy ucierpieli na skutek oddania strzałów.

Disco polo Esmeralda Godlewska.Godlewska twierdzi, że została zgwałcona ze szczególnym okrucieństwem. Porażające nagranie w sieciCzytaj dalej

Polsat informuje o kolejnej strzelaninie

Telewizja Polsat postanowiła przekazać swoim widzom najnowsze wiadomości dotyczące strzelaniny, do której doszło w Stanach Zjednoczonych. Jest to drugi atak tego typu po zamachach na Sri Lance, do których doszło kilka dni temu. Wówczas śmierć poniosło kilkaset osób, a sytuacja stała się głośna. Cały świat mówił o ataku, który okazał się być długo planowaną zbrodnią.

Niestety zachowanie zamachowców znalazło swoich naśladowców. Minął zaledwie tydzień od tamtych wydarzeń, lecz usłyszeliśmy już o kolejnym tego typu zachowaniu. Na szczęście tym razem nie doszło do tak wielkiej tragedii, jednak mimo wszystko sytuacja wciąż jest poważna. Wciąż pojawiają się nowe wiadomości i możliwe, że w końcu poznamy motywy działania sprawcy.

Jest nim 19-letni John T. Earnest z San Diego. Młody mężczyzna postanowił pojechać do oddalonego o 32 kilometry miasta Poway, gdzie mieści się chasydzka synagoga. Doszło do strzelaniny, w wyniku której wiele osób poniosło poważne obrażenia. Wiemy również, że jeden z poszkodowanych zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Polsat przekazuje straszne wiadomości

Sprawca został zatrzymany w związku z szybką interwencją służb. Na miejscu był akurat funkcjonariusz, który pojawił się w synagodze prywatnie. Nie udało mu się unieszkodliwić strzelającego, ale szybko wezwał pomoc.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

katarzyna dowborKatarzyna Dowbor urodziła córkę jako 40-latka. Tak teraz wygląda 20-letnia pociecha gwiazdy, oszałamiające zdjęciaCzytaj dalej

19-latek został zatrzymany 3,5 kilometra od miejsca zbrodni. Jego auto miało podziurawioną karoserię, co zwróciło uwagę policjantów. Sprawca nie krył się ze swoim czynem, tuż obok niego na siedzeniu pasażera leżał bowiem karabin, z którego padły strzały. Earnestowi grożą teraz bardzo poważne konsekwencje. Jego czyny potępił na Twitterze Donald Trump.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cała prawda o karierze Roksany Węgiel. To, co powiedziała zwali was z nóg. Fani są w szoku!
  2. Przepowiednia Ojca Pio o papieżu Janie Pawle II wstrząsnęła światem. Nie uwierzycie, co powiedział Wojtyle słynny stygmatyk!
  3. Restauratorka nabrała chwilówek na 450 tys. Widzom "Kuchennych Rewolucji" opadły szczęki
  4. Porażające słowa Anny Muchy. Chce mieć płynne gó*no, by móc oblewać nim "patałachów"
  5. Julia Wieniawa kazała mu to zrobić? Baron ściął dredy, oniemieliśmy
  6. Rozenek w brylantach za ćwierć miliona oślepiła widzów TVN. Oczy wam wyjdą z orbit na widok jej błyskotek

robert janowskiW jakich filmach grał Robert Janowski? Czy porzucił aktorstwo na dobre?Czytaj dalej

źródło: Polsat

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News