Właściciel Polsatu nie wytrzymał! Środowisko dziennikarskie w szoku

Właściciel Polsatu nie wytrzymał! Środowisko dziennikarskie w szoku

Polsat jest jedną z największych stacji telewizyjnych w Polsce. Jej właściciel dba o swoje interesy i nie pozwala innym szkalować jego dobrego imienia. Tym razem nie wytrzymał i postawił całe dziennikarskie środowisko na baczność. Wszyscy są w szoku, na co Solorz-Żak się zdecydował.

Polsat to prawdziwy gigant stacji telewizyjnych w Polsce. Może cieszyć się jedną z największych oglądalności. Tworzone dobre seriale i filmy na potrzeby stacji niezmiennie zapewniają jej sporą popularność. Od lat możemy oglądać tam same świetne produkcje. Właścicielem stacji jest Zygmunt Solorz-Żak. Ten człowiek to jeden z najbogatszych ludzi w całym kraju. Większym majątkiem dysponował za życia tylko Jan Kulczyk. Jest właścicielem Telewizji Polsat i wszystkich stacji, które produkują swoje programy pod ich szyldem. Ma pod sobą wielkie imperium medialne.

Mroczna przeszłość szefa Polsatu

Solorz-Żak ma za sobą mroczą przeszłość. Mimo że jest bajecznie bogaty, to wcześniej robił coś, czego się w Polsce nie pochwala. Sam przyznał się do tego, że współpracował ze Służbami Bezpieczeństwa w czasach PRL-u. Miał pseudonim TW "Zeg". Mimo to nie przeszkadzało mu to w robieniu kariery. Od pewnego czasu pojawiają się plotki w mediach, że właściciel Polsatu ma różne kontakty i konszachty z przedstawicielami obecnych władz i politykami Prawa i Sprawiedliwości. O tym wszystkim pisze "Gazeta Wyborcza" w tekście pt. "Solorz, Sferia i łaska państwa". Autorka sugeruje tam, iż te kontakty są bardzo nieformalne, a może nawet tajne.

Polsat - Solorz-Żak walczy o swoje

Właściciel Polsatu bardzo się zdenerwował i dementuje te plotki. W końcu nie wytrzymał całego napięcia i wystosował on pismo przedprocesowe, w którym zagroził spółce Agora, że jeżeli nie przestaną naruszać jego dóbr osobistych, to sprawa trafi na drogę sądową. Wydano oficjalne oświadczenie, które opublikowano dla mediów. Możemy w nim przeczytać, że Solorz-Żak będzie domagał się zadośćuczynienia za spowodowane szkody tym artykułem:DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Sugestia ta jest nieprawdziwa i bezpodstawna. Jej publikacja jest działaniem o charakterze zniesławiającym Zygmunta Solorza jako uczestnika rynku kapitałowego, menedżera, jak i osobę prywatną. Zygmunt Solorz będzie domagał się naprawienia wszelkich szkód, które powstaną na skutek rzeczonej publikacji - czytamy w oświadczeniu. Czy cała sprawa będzie miała swój finał w sądzie? Na razie Agora nie ustosunkowała się do tego oświadczenia oraz pisma. Będą musieli przeprosić właściciela stacji Polsat za ten tekst. W przeciwnym wypadku sprawa trafi na wokandę i nie skończy się to dla "GW" najlepiej.Peugeot 308 Sprawdź!

  1. Wstrząsające doniesienia mediów! Nie żyje matka Kuby Wojewódzkiego
  2. Legendarna prezenterka TVN przeżywa życiowy dramat. Niszczą ją
  3. Nieznane zdjęcie Kingi Dudy robi furorę! Spadniecie z krzeseł
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
  5. Znaki zodiaku, które są największymi farciarzami! Jesteś wśród szczęściarzy?
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu