Polsat przekazał smutną wiadomość. Nie żyje Norbert z "Pierwszej Miłości"

Polsat przekazał smutną wiadomość. Nie żyje Norbert z "Pierwszej Miłości" Źródło: YouTube - IQARTivists

Polsat przekazał swoim fanom wiadomość, która z pewnością zmartwi wielu widzów. Okazuje się, że nie żyje jedna z osób, którą przez lata mogliśmy oglądać w jednej z najpopularniejszych produkcji. Pojawiły się już pierwsze słowa żalu ze strony miłośników małego ekranu.

Polsat podzielił się z widzami bardzo ważną informacją, która zasmuci bardzo wiele osób. Widzowie nie spodziewali się tak smutnej wiadomości, która z pewnością wpłynie na losy jednej z najbardziej znanych produkcji. Niektórzy nie ukrywają, że nie wyobrażają sobie dalszego śledzenia losów serialu bez postaci, która występuje w niej już od dłuższego czasu.

Możemy być pewni, że "Pierwsza miłość" bez jednej z postaci, która występuje w serialu już od kilku lat, z pewnością nie będzie taka sama. Sporo osób nie potrafi pogodzić się z decyzją, że bohater przestanie pojawiać się w serialu. Pojawiają się nawet bardzo radykalne głosy niektórych widzów, które już teraz zapowiadają, że nie będą dalej oglądać swojej ulubionej produkcji.

Polsat przekazał smutną wiadomość

Za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych Polsat poinformował obserwujących, że już niebawem z ich ulubionego serialu zniknie postać, która pojawiała się na ekranach telewizorów Polaków przez kilka lat. Widzowie nie ukrywają swojej złości wobec tej decyzji, jednak pojawiły się pewne powody, którymi kierowali się scenarzyści.

Dowiedzieliśmy się, że w przyszłych odcinkach "Pierwszej miłości" zabraknie postaci Norberta Sobolewskiego, w którego wcielał się Łukasz Konopka. Mężczyzna występował w popularnym programie od 2014 roku, jednak po pewnym czasie podjęto decyzję, że nie będzie on dalej pracował przy produkcji. Co ciekawe, w jego miejsce nie pojawi się żaden inny aktor.

Postać zostanie "uśmiercona" przez scenarzystów. Oznacza to, że w pewnym momencie bohater przestanie pojawiać się w nowych odcinkach, a po pewnym czasie bohaterowie oznajmią, że znana postać nie żyje. Wiemy już, że Norbert nie będzie pojawiać się w kolejnych odcinkach popularnego show. 

Polsat informuje fanów o śmierci

Widzów wyjątkowo zasmuciło odejście aktora z serialu. Niektórzy z nich już zaczęli wyrażać swoje opinie na Facebooku, wspominając, że aktor wyjątkowo dobrze radził sobie w "Pierwszej miłości" i z pewnością będzie go brakować przy okazji kolejnych sezonów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Super aktor i fajna postać. Szkoda że trafił na taka zimną s*kę jak Pola i stracił życie - pisze jedna z fanek serialu.

Jaka jest przyczyna śmierci bohatera? Okazuje się, że Norbert Sobolewski zostanie otruty przez Polę Majewską, w konsekwencji czego poniesie śmierć. Dowiemy się tego podczas rozmowy dwóch postaci. Już niebawem będą mogli zobaczyć na własne oczy historię śmierci popularnego bohatera serialu Polsatu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dramat Maryli Rodowicz trwa. W jej luksusowej willi straszą duchy. EGZORCYSTA poszukiwany!
  2. Jak dzisiaj wygląda Pola Raksa? NAJNOWSZE ZDJĘCIA powalają na kolana
  3. Internauci: Taniec z gwiazdami jest ustawiony, oto dowody
  4. Szok w DDTVN. "Kobieca pochwa jest siedliskiem demonów"
  5. Co na to Magda Gessler? Początkująca kuchmistrzyni Żyła powiedziała, co o niej myśli
  6. Awaryjne lądowanie samolotu pod Warszawą! Są poszkodowani

źródło: Facebook

Następny artykuł