Polsat przekazał wiadomość o wstrząsającej tragedii z udziałem Polaków za granicą. Najgorsze informacje, jest ofiara śmiertelna

Polsat przekazał wiadomość o wstrząsającej tragedii z udziałem Polaków za granicą. Najgorsze informacje, jest ofiara śmiertelna Źródło: screen YouTube

Polsat zasmucił wszystkich, którzy chcieli zakończyć majówkę w beztroskich humorach. Właśnie przekazał wieści o dramacie, jaki rozegrał się w jednym z pięknych krajów, który uwielbiają Polacy. Jedna osoba zmarła.

Polsat opisał tragiczną historię. Polak i jego żona postanowili, że odpoczną trochę na jednej ze słonecznych wysp malowniczej Grecji. Mieli spędzić razem piękne i romantyczne chwile, jednak w jednej sekundzie cały ich plan nieodwracalnie się rozpadł. Kobieta wróci do Polski jako wdowa, a jej wspomnienia będą niesamowicie bolesne. Potworna tragedia, której nikt się nie spodziewał. 

Polak zabrał ukochaną na grecką wyspę. Na miejscu wydarzyła się tragedia

28-latek postanowił się wybrać z partnerką do Grecji, a konkretnie na wyspę Zakynthos. Para wybrała się na wycieczkę z biurem turystyczny Itaka. Towarzyszyli im także inni turyści z Polski. Wszystko układało się wspaniale aż do pewnego momentu. Informacje, jakie podaje Polsat, są przerażające.

Mężczyzna postanowił wypożyczyć quad, który miał uatrakcyjnić zwiedzanie wyspy. Razem z żoną postanowił przejechać się po autostradzie Zakynthos-Volimes. Jak sam wcześniej przyznał, nigdy wcześniej nie kierował podobnym pojazdem. Na skutki tak nieodpowiedzialnego postępowania nie trzeba było niestety długo czekać.

Jak podaje Polsat, na wysokości wioski Agios Kirikas doszło do fatalnego w skutkach wypadku. Polak nie przeżył zdarzenia, a jego żona trafiła do szpitala w stanie krytycznym. Lekarze walczą o jej powrót do zdrowia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dramat wstrząsnął innymi turystami. Ciężko przeżyli wieść o śmierci kompana

O całym zdarzeniu poinformował jeden z turystów, którzy podróżowali razem z Polakiem i jego poszkodowaną żoną. 

- Wczoraj po południu dwójka młodych osób, z którymi przybyliśmy na Zakynthos, wypożyczyła quada. Mężczyzna, który nim kierował, miał podobno pierwszy raz w życiu jechać takim pojazdem. Dzisiaj rano dowiedzieliśmy się, że mieli wypadek - relacjonował pan Marek.

Jak przyznaje mężczyzna, gdy grupa dowiedziała się o śmierci 28-latka, była zszokowana. Wspominali, że jeszcze poprzedniego dnia jedli razem śniadanie, a teraz jego już nie ma, a jego partnerka przebywa w szpitalu. Nie tylko wakacje poszkodowanej kobiety zamieniły się w koszmar, cała grupa bowiem do końca nie potrafiła się już rozkoszować słonecznymi wczasami. 

Jak podaje Polsat, biuro podróży Itaka jak na razie nie wypowiedziało się w sprawie wydarzenia. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje znana modelka. Zmarła TRAGICZNIE, gdy próbowała ratować swoje psy
  2. Izabela Skrybant-Dziewiątkowska podzieliła ogromny majątek! Kto odziedziczy miliony po gwieździe?
  3. Biedronka zapowiadała wielką rewolucję. Ogromne plany legły w gruzach, fatalne informacje
  4. Marta Kaczyńska chwali się nowym członkiem rodziny. Jest taki uroczy, że nie możemy oderwać wzroku (Zdjęcia)
  5. Usłyszał zarzuty, rodzina miała dość. Dramat Ryszarda Rynkowskiego się skończy?
  6. Najnowsze badania nie pozostawiają złudzeń. Ludzie bardziej kochają psy niż innych ludzi

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News