Gwiazdor Polsatu wylądował w szpitalu. Został brutalnie pobity

Gwiazdor Polsatu wylądował w szpitalu. Został brutalnie pobity Źródło: Fot. Pixabay

Polsat rozpoczął 18 września 2018 roku emisję serialu "Ślad", który szybko okazał się prawdziwym hitem. Jeden z najważniejszych aktorów występujących w serii opowiedział właśnie bardzo szczerze o niebezpiecznej sytuacji ze swego życia. Gwiazdor został pobity z powodu jednej z ról, którą zagrał. Fani byli zadziwieni i przestraszeni jego wyznaniem.

Sesnacyjno-kryminalny "Ślad" szybko podbił serca polskich telewidzów. Wielu z nich zaczęło więc interesować się także życiem prywatnym artystów, którzy zdecydowali się dołączyć do obsady serii. Co zadziwiające, jedna z opowieści Mariusza Jakusa, czyli serialowego nadkomisarza Rafała Walczaka, naprawdę zaszokowała i zmartwiła fanów.

Polsat: gwiazda serialu "Ślad" została brutalnie pobita przez... rolę

- Wbrew wizerunkowi jestem spokojnym człowiekiem. Może dlatego, że w pracy sobie odbijam, kiedy przychodzę do domu, to już mi się nic nie chce i raczej wolę spokój. Ale mnie się przydarzyła niemiła sytuacja - wyznał szczerze Jakus, wyjawiając po chwili wstrząsającą historię ze swej przeszłości. - Po tym, jak zagrałem w "Samowolce", w knajpie dwóch podpitych panów chciało się sprawdzić z filmowym „Tygrysem”. To wcale nie była drobna sprzeczka, bo wylądowałem po niej w szpitalu, miałem uszkodzoną przegrodę nosową. No cóż, ludzie są bardzo różni, niektórzy stoją z aparatami przed wejściem, a inni posiłkują się kieliszkiem i ruszają do bójki, żeby potem mieć co opowiadać na rodzinnych spotkaniach - ujawnił w bezpośredni sposób artysta, który swą historią naprawdę przeraził licznych fanów. Na szczęście obrażenia po bójce nie okazały się ostatecznie bardzo duże. Aktor może kontynuować pracę w zawodzie ku uciesze widzów, którzy chętnie gromadzą się przed telewizorami, aby oglądać coraz bardziej popularny serial "Ślad".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kim jest Mariusz Jakus? W czym zagrał aktor?

Przypomnijmy, że Mariusz Jakus urodził się 26 listopada 1967 roku. Swą karierę artystyczną rozpoczął w 1993 roku, w wieku 26 lat. Wystąpił w takich produkcjach jak "Kiler", "Przedwiośnie", "Karol. Człowiek, który został papieżem", "Ida", czy też "Dom zły". Telewidzowie mogli go za to oglądać w licznych serialach, wśród których wymienić można na przykład "Prawo Agaty", "Czas honoru", "M jak miłość" oraz "Na dobre i na złe". Nowy odcinek serialu "Ślad", w którym obecnie występuje Mariusz Jakus, zostanie wyemitowany już w następny wtorek o godzinie 20:05. Fani będą mogli go oczywiście obejrzeć na Polsacie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani „Na dobre i na złe” zamarli. Uwielbiany bohater walczy o życie
  2. Hanka jednak nie zginęła w kartonach? Szokujący powrót w „M jak Miłość”
  3. O mały włos nikt by o niej nigdy nie usłyszał! Nieznane fakty o Jaworowicz
  4. To co Oliwia Bieniuk opowiedziała o zmarłej mamie łamie serce. Bardzo przykre
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News