Frykowska w Skandalistach zszokowała Gozdyrę! Ujawniła szokujące fakty

Frykowska w Skandalistach zszokowała Gozdyrę! Ujawniła szokujące fakty Źródło: fot. youtube.com/Wojciech Cejrowski

Dzisiejsza emisja "Skandalistów" była bardzo wyjątkowa. Maja Frykowska, dawna gwiazda "Big Brothera" i jedna z pierwszych polskich skandalistek XXI. wieku opowiedziała o swoi nawróceniu, ale również ujawniła szokujące fakty o showbiznesie, które zamurowały Agnieszkę Gozdyrę! Polsat i jego widzowie zaniemówili.

Po występie w "Big Brotherze", w którym zasłynęła głównie ze stosunku płciowego w jaccuzi, słuch o popularnej Frytce niemalże zaginął. Od kiedy jednak w 2012 roku postanowiła się nawrócić, media znów wyrażają nią zainteresowanie. O tym także Maja Frykowska chciała opowiedzieć na antenie Polsatu. Okazuje się, że powrót na łono Kościoła rzymskiego był dla niej trudną i poprzedzoną ogromnym bólem wewnętrznym decyzją. - Ludzie chcą się pokazać z tej lepszej strony, że mogą, że potrafią, że są kimś, a w gruncie rzeczy zdarza się tak, że czujemy się samotni w sobie. Miałam taki moment, że czułam się samotna w swoim życiu, że ten cały blichtr, to wszystko co się działo spowodowało, że przychodziłam do domu i czułam totalną pustkę. Czułam, że to wszystko zmierza donikąd i do niczego mnie nie prowadzi, pytałam się o to, jakie są moje wartości i moje priorytety - mówiła.

Polsat zaniemówił!

Agnieszka Gozdyra nie chciała jednak słuchać o nawróceniu Frytki. Postanowiła, zamiast tego drążyć temat występu w reality show o Domu Wielkiego Brata. To, co usłyszała, zaszokowało ją! Frykowska stwierdziła, że gdyby zdecydowała się pozostać w mediach, jej życie zostałoby całkowicie zniszczone. Gozdyra zapytała ją, co dokładnie doprowadziłoby ją do upadku. Usłyszała w odpowiedzi, że powodem byłyby używki, głównie narkotyki. - Narkotyki, jak to? - zagadnęła Gozdyra. Frykowska zaczęła tłumaczyć swoje doświadczenia z przemysłem rozrywkowym, którego nieodłączną częścią są używki i huczne imprezy. - A jak to jest? To jest tak, że jesteś na imprezie i ktoś ci podsuwa narkotyki? - dopytywała dalej prowadząca programu. Wyraźnie znudzona Frytka odpowiedziała w sposób, który całkowicie zaskoczył Gozdyrę. Zaskoczona dziennikarka musiała się bardzo nerwowo tłumaczyć, dodając, że jej zdziwienie jest szczere. - Agnieszko! Doskonale wiesz jak to jest! Wiesz co się dzieje w show-biznesie! [...] Szczere zdziwienie... - odparła Frykowska.

  1. Jasna deklaracja Biedronia ws. wyborów. „Nie będę się wahał”
  2. To on ZASTĄPI Andrzeja Dudę?! Prawica zadrżała
  3. Proboszcz wyprosił strażaków z pogrzebu. Powód: OBURZAJĄCY
"}" data-sheets-userformat="{"2":4547,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
"}" data-sheets-userformat="{"2":4546,"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
źródło: jastrzabpost.pl
Następny artykuł