Polsat rozwścieczył widzów finału MŚ. Totalne przegięcie!

Polsat rozwścieczył widzów finału MŚ. Totalne przegięcie!

Polsat już dawno nie rozwścieczył tak swoich widzów. O tym, że to głównie reklamy napędzają biznes telewizyjny, wiedzą wszyscy. Jednak są sytuacje, w których pieniądze powinny zejść na drugi plan. Bez wątpienia jedną z takich sytuacji jest moment, gdy emitowany jest finał Mistrzostw Świata w Piłkę Siatkową, w którym bierze udział reprezentacja Polski. 

Polsat zdecydował się na emitowanie meczów podczas Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej. Biorąc pod uwagę fakt, że mistrzostwa te odbywają się co 4 lata, są wydarzeniem niezwykle wyczekiwanym przez kibiców. Ci, rozeźleni, nie kryją swojej irytacji zachowaniem stacji.

Polsat puszcza reklamy nawet w trakcie meczu, widzowie wściekli

Widzowie są zgodni - puszczanie reklam podczas najważniejszych sportowych wydarzeń jest haniebne i nie powinno mieć w ogóle miejsca. Na oficjalnym koncie Polsatu na twitterze pełno jest krytyki wobec zachowania stacji: -  @polsatsport z reklamami w każdej możliwej przerwie to też dramat. BTW wydałam w cholerę kasy na Polsat Sport Premium na IPLI - i takiego szajs co do jakości to dawno nie widziałam. Plus reklamy na video. Koszmar - napisała jedna z internautek.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Polsat pokazuje to, co ma najlepszego: reklamy... - skomentował inny fan siatkówki. - Polsat pie***l się ze swoimi reklamami w każdej przerwie technicznej. Dobrze, że mecz #POLBRA jest też w TVP Sport - napisał jeszcze inny, zirytowany widz. Czy widzowie są słusznie zirytowani zachowaniem Polsatu? A może puszczanie reklam jest świętym prawem stacji i nie musi się z niczego tłumaczyć?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jurek Owsiak obejrzał „Kler”. Jego opinia jest zaskakująca
  2. Naga Doda ma nietypową prośbę. Fanów wmurowało
  3. Chłopcy w wieku 3 i 8 lat spłonęli żywcem – ogromna tragedia w Gdańsku
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News