Rozpaczliwe informacje Polsatu. Z ciężarówki ciekła krew. Gdy policjanci podeszli, zamarli

Rozpaczliwe informacje Polsatu. Z ciężarówki ciekła krew. Gdy policjanci podeszli, zamarli Źródło: .

Polsat poinformował widzów o przerażającej sytuacji, do jakiej doszło na jednej z dróg. Policjanci musieli interweniować w związku z niepokojącym zjawiskiem, które zaobserwowali. Gdy podeszli do ciężarówki, ujrzeli coś, co sprawiło, że zaniemówili.

Polsat postanowił przekazać swoim widzom niepokojące wiadomości dotyczące jednej z polskich ciężarówek. Przemierzała ona drogi, by dostarczyć towar na umówione miejsce, jednak nikt nie mógł spodziewać się, że w trakcie przewozu dojdzie do tak niespodziewanej sytuacji. Okazało się, że z pojazdu ciekła krew, co było powodem natychmiastowej interwencji służb. Trudno dziwić się ich zdziwieniu.

Strażnicy postanowili podejść do ciężarówki jak najszybciej, nie tracąc czasu na zbędną dyskusję z kierowcą. Poprosili go jedynie o szybkie otworzenie ciężarówki, by można było zobaczyć to, co znajduje się w środku. Funkcjonariusze nie mogli uwierzyć własnym oczom, gdy spojrzeli na to, co znajduje się w ciężarówce.

Polsat informuje o nietypowym wydarzeniu

Jedna z polskich ciężarówek wyraźnie wyróżniała się na tle tysięcy innych, które codziennie pokonują granicę polsko-niemiecką. Przewozy różnych towarów na zachód nie są zjawiskiem budzącym niepokój, jednak w tym wypadku tak właśnie było. Sytuacja wyglądała po prostu przerażająco i potrzebna była błyskawiczna interwencja, jak przekonuje Polsat.

Z początku nic nie wyglądało tak, jakby miało wzbudzać niepokój. Ciężarówka zmierzała na zachód Niemiec, jednak w pewnym momencie zatrzymała się na parkingu w okolicy miejscowości Wetterau. Kierowca zaparkował, a następnie oddalił się od samochodu. Wydobywającą się z naczepy krew zauważy;li przede wszystkim inni kierowcy, którzy od razu wezwali policję, obawiając się najgorszego. 

Funkcjonariusze otworzyli naczepę, a im oczom ukazały się 22 tony zwierzęcej skóry, która była zapakowana w foliowe,ale otwarte torby. Przy tak wielkim ciężarze nie było niczym dziwnym, że w jednym z ładunków znaleziono zwierzęcą krew. Z jakiegoś powodu zaczęła ona wyciekać poza naczepę, co było powodem wezwania policji.

Polsat przekazuje interesujące wiadomości

Możemy być pewni, że już niebawem mężczyznę czeka poważna kara. Będzie on musiał pokryć koszty nie tylko mandatu doprowadzenie drogi do gorszego stanu (3500 euro), ale i czyszczenia parkingu. Te z pewnością nie będą należały do najmniejszych. Wynosić będą przynajmniej kilkaset euro.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Trzeba było zadbać o nowy transport dla 22 ton zwierzęcej skóry, która nie mogła być przewożona w pojeździe, który zupełnie nie jest do tego przystosowany. Odpowiedziała na to sama firma transportowa, która postanowiła samodzielnie pokryć nowego transportu, który również z pewnością nie kosztował mało. Oficjalne dane w tej sprawie nie zostały podjęte.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Oto dlaczego nie wiadomo, czy dziecko Meghan Markle już się urodziło. Polka odkryła sekret
  2. Spadniecie z krzeseł. Oto co rodzice NAPRAWDĘ sądzili o Marcie Kaczyńskiej, wszystko ujawniono
  3. Zenek Martyniuk nie może już dłużej milczeć. Ujawnia, jak było naprawdę z jego synem
  4. Sensacyjne doniesienia zagranicznych mediów. Księżna Kate będzie mieć czwarte dziecko?!
  5. Opadną Wam szczęki. Dominika Gwit mocno schudła, wygląda jak petarda (Zdjęcia)
  6. Porażające oświadczenie byłego polskiego premiera. Lekarz zdiagnozował u niego nowotwór

źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News