Polsat czekają zaskakujące zmiany już w najbliższych dniach. Będzie miała miejsce prawdziwa rewolucja w obsadzie głównego programu informacyjnego stacji „Wydarzenia”. Już niebawem będzie można się spodziewać nowych gwiazd na ekranie.

W najbliższych dniach ta informacja ma zostać ogłoszona oficjalnie, na razie zaś nieoficjalnie podają o tym media branżowe. Dorota Gawryluk, dotąd jedna z prowadzących „Wydarzenia”, przejęła obowiązki szefowej całego pionu informacji i publicystyki Polsatu.

Polsat czekają rewolucyjne zmiany

Dotychczasowy szef pionu Henryk Sobierajski miał zostać wysłany przez zarząd stacji na urlop. Gawryluk na razie tylko pełni obowiązki, jednak już niebawem może oficjalnie zostać szefową publicystyki stacji.

To zaś oznacza, że pod jej kuratelą znajduje się nie tylko główny program informacyjny Polsatu, czyli „Wydarzenia”, ale także wszystkie programy publicystyczne i informacyjne Polsacie, Polsat News i Polsat News 2. Nowym wydawcą „Wydarzeń” został Grzegorz Adamczyk.

Biorąc pod uwagę ten natłok zadań, można już niebawem spodziewać się znacznie rzadszej obecności Doroty Gawyluk na ekranie. Nie byłoby wielkim zaskoczeniem, gdyby w związku z tym program zaczęły prowadzić nowe osoby. Już niebawem możemy się spodziewać nowych twarzy „Wydarzeń”.

Dorota Gawryluk w „Wydarzeniach”

To nie pierwszy raz, kiedy dziennikarka otrzymuje tak odpowiedzialne zadanie od swojej stacji. Swego czasu przez kilka miesięcy Gawryluk szefowała „Wydarzeniami”. Miało to miejsce od marca do końca 2016 roku. Zrezygnowała wówczas ze swojego stanowiska, żeby skupić się na autorskim programie „Dorota Gawryluk zaprasza”.

Producentem tego programu został właśnie Grzegorz Adamczyk, który teraz – według doniesień portalu Wirtualnemedia.pl – ma zostać szefem „Wydarzeń”. Jeśli doniesienia portalu się potwierdzą, będziemy świadkami prawdziwej rewolucji w Polsacie.

WARTO PRZECZYTAĆ:

  1. Gawryluk nową szefową „Wydarzeń” Polsatu
  2. Będziesz w szoku! Oto prawdziwe nazwisko Solorza
  3. Widzowie OBURZENI nowym show Polsatu! „To wszystko jest ustawione”

Czy oglądasz "Wydarzenia" Polsatu?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Meghan Markle: O tych zdjęciach wolałaby zapomnieć!


Który znany dziennikarz jest bratem Magdy Gessler? Zdziwisz się! 10 sekretów z życia restauratorki