Polsat przekazuje właśnie mrożące krew w żyłach informacje. Wielka tragedia, 70 osób nie żyje

Polsat przekazuje właśnie mrożące krew w żyłach informacje. Wielka tragedia, 70 osób nie żyje Źródło: Pikio.pl

Polsat zasmucił wiele osób fatalnymi doniesieniami. Liczba ofiar jest przytłaczająca - aż 70 ludzi zginęło. Dziennikarze stacji opisali wstrząsającą tragedię.

Polsat dotarł do bardzo złych informacji. Jak podają dziennikarze, liczba ofiar tego feralnego zdarzenia może wynosić nawet 70 ludzi. To, co się wydarzyło, dla wielu osób będzie wstrząsające. Wszystkie ofiary umarły bolesną śmiercią.

Polsat: doszło do wielkiej tragedii, świadkowie próbowali pomóc. Nie udało się uratować wszystkich

Jak podaje Polsat, do zdarzenia doszło w piątek na wodach międzynarodowych u wybrzeży Tunezji. Nikt nie spodziewał się, że za chwilę wydarzy się tak straszna rzecz. Łódź, która przewoziła migrantów, zaczęła tonąć. Stało się to dokładnie 48 mil morskich, czyli 74 kilometry, na północ od Sfakis.

Świadkowie zdarzenia z pobliskich łodzi rybackich zaczęli ratować spanikowanych ludzi, jednak nie udało im się uratować wszystkich. Dzięki sprawnemu działaniu świadków ocalono życie 16 osób. Ich życiu już nie zagraża niebezpieczeństwo. Reszta pasażerów nie miała takiego szczęścia - zanim ktokolwiek zdążył im pomóc, utonęli.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Liczba ofiar jest niepewna. Mówi się o 70 martwych osobachofiarach śmiertelnych

Nieoczekiwane zatonięcie łodzi było ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich pasażerów. Część trasy odbywała się normalnie, gdy w pewnym momencie łódź zaczęła tonąć, a w raz nią migranci. Choć garstka osób ocalała, większość osób nie przeżyła zdarzenia.

Polsat przekazał przypuszczenia Tureckiej Agencji Prasowej, która oszacowała liczbę ofiar śmiertelnych na 70. Nieco inny wynik podała Międzynarodowa Organizacja ds. Migracji, według której zginęło co najmniej 50 migrantów. Trwa ustalanie rzeczywistej liczby ofiar.

Polsat przekazuje także inne doniesienia. To samo źródło przypuszcza, że zatopiona łódź wypłynęła z Libii i kierowała się do Europy. Ostatecznie jednak te informacje nie zostały oficjalnie potwierdzone, a faktyczny cel podróżników nie został ustalony. Na miejscu mają pojawić się odpowiednie służby, które postarają się znaleźć informacje o szczegółach incydentu.

Jak na razie nie podano innych detali dotyczących wypadku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szokujący sekret Violetty Villas. Gdy nikt nie patrzył klęczała na GWOŹDZIACH. To, co jeszcze robiła zjeży wam włosy na głowie
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. Tego widoku długo nie zapomnicie. Zdjęcia Marty Kaczyńskiej w bikini sprzed lat rozgrzeją was do czerwoności
  4. Ostatni raz widzieliśmy Sławomira? Jego żona publicznie oświadczyła, że go zamorduje, jak wrócą do domu, nagranie w sieci
  5. Tak mieszka Małgorzata Kożuchowska. Widok wartej kilka milionów willi powali was na kolana (FOTO)
  6. Nie żyje aktor hitowego serialu na Polsacie, który uwielbiały miliony. Ogromna tragedia, miał tylko 38 lat

Źródło: Polsat News

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News