Dzisiaj kultowy wieczór w telewizji. Sobota z niezapomnianymi klasykami

Dzisiaj kultowy wieczór w telewizji. Sobota z niezapomnianymi klasykami

Polsat przygotował na dziś ofertę programową, która na pewno ucieszy miłośników kina. Jednak pozostałe stacje starają się gonić ambitną konkurencję. Dziś szykuje się wieczór z filmowymi klasykami.

Polsat wzbudza wśród znacznej części społeczeństwa dużą niechęć, spowodowaną bardzo długimi reklamami w trakcie filmu. Jedak pomimo tej wady, z całą pewnością można stwierdzić, że ofertą programową potrafią trafić w gust widza. Zwłaszcza w wolne, spokojne, weekendowe wieczory. Dzisiejszy wieczór z Polsatem rozpocznie się o 20.10 znaną i lubianą komedią "Noc w muzeum".  - Będący życiowym nieudacznikiem Larry Daley (Ben Stiller), nie mogąc utrzymać na dłużej pracy, trafia w końcu jako stróż do Muzeum Historii Naturalnej. To jednak nie była zwykła praca. Po zmroku w muzeum zaczynały dziać się niesamowite rzeczy... - czytamy w opisie filmu. Zapowiada się familijne show dla całej rodziny! Dla widzów o nieco innym guście, zaraz po kultowej komedii rozpocznie się równie kultowy film sensacyjny:  - Pozbawiony skrupułów psychopata podkłada bombę w autobusie pełnym ludzi. Ładunek wybuchnie, jeśli pojazd za bardzo zwolni. Rozpoczyna się dramatyczna walka z czasem, walka o życie... - słyszymy w zapowiedzi. To oznacza tylko jedno: "Speed - niebezpieczna szybkość". Początek o 22.35.

Polsat to nie wszystko. Inne stacje prezentują swoją ofertę

Swoją ofertę ciekawie przedstawia także TV Puls. Już o 20.00 rozpoczyna sensacyjnym "Ghost Riderem" z Nicolasem Cage w roli głównej. Trochę mroczniejszego kina dla widzów, lubiących szybką akcję: W filmie Johnny Blaze zawiera pakt z diabłem, aby uratować w ten sposób swojego umierającego ojca. W zamian musi oddać mu swoją duszę. Ojciec zostaje wyleczony, jednak wkrótce umiera w wypadku, a po latach Johnny musi spełnić warunki umowy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Nie może zabraknąć też polskiego akcentu. Stacja Zoom TV oferuje spędzenie sobotniego wieczoru razem z legendarnym filmem o Adasiu Miauczyńskim. 49-letni polonista, uczący w liceum jest wiecznie sfrustrowany i niezadowolony z życia. Zostawiony przez żonę, która uznała go za nieudacznika bez perspektyw, nie mogący wychowywać syna, który został przy żonie... Adaś żyje skromnie, płacąc alimenty na syna, dostając kopniaka od życia w najmniej oczekiwanych momentach. Mając świadomość, że stać go na więcej dalej wegetuje, cierpiąc na nerwicę, bojąc się kolejnego dnia. Świetna komedia, pełna czarnego humoru. Jest znakomitym wyśmianiem pełnego paradoksów codziennego życia. Adam Miauczyński jest przykładem tej strony życia, która przyprawia o irytację każdego z nas. "Dzień Świra" już o godzinie 20.00. Swoje trzy grosze dorzuca również TVN Fabuła. Już o 20.00 stacja wyemituje cieszący się ogromną popularnością film "Sherlock Holmes", z Robertem Downey Jr w roli głównej. Jest to własna interpretacja znanej powieści przez reżysera Guy'a Ritchie, przeniesienie na ekrany kin jednego z najsłynniejszych bohaterów literackich wszech czasów.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. Edyta Górniak poroniła? Gwiazda wyjawiła długo skrywany sekret
  2. Gdzie mieszka Kinga Rusin? Luksusowy apartament gwiazdy zachwyca!
  3. „Stanie się pośmiewiskiem”. Nie rozumie, jak jej rodzina mogła tak nazwać córkę
  4. Tak tańczy Agata Duda! Pierwszą damę nieźle poniosło
  5. Zdjęcie gwiazdy disco polo wywołało burzę. Szybko zostało usunięte
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Wirtualna Polska Następny artykuł