Wygląda to bardzo źle. Niepokojąca prognoza pogody na dzisiejszy wieczór, uważajcie

Wygląda to bardzo źle. Niepokojąca prognoza pogody na dzisiejszy wieczór, uważajcie Źródło: Fot. Pixabay.com/O12

Polsat właśnie poinformował Polaków o warunkach atmosferycznych, które będą towarzyszyły im dzisiejszego wieczoru. A będą one wyjątkowo poważne - szczególnie w porównaniu do ostatnich dni. Nadciąga burza, która swoim zasięgiem obejmie większą część kraju.

Polsat po raz kolejny zaniepokoił Polaków doniesieniami o nadciągającej burzy, która dziś wieczorem doświadczy wracających z pracy Polaków. Niemal cała północna, a także wschodnia i zachodnia część kraju będzie musiała zabrać ze sobą parasole, bez których z domu ani rusz.

Polsat donosi niepokojące wieści o wieczornej burzy

Z najnowszej prognozy pogody przygotowanej przez stację Polsat wynika, że wieczorem przez Polskę przejdzie burza, podczas której nie zabraknie opadów deszczu, a także piorunów.

Warto więc dzisiaj zabrać ze sobą okrycie wierzchnie, które pomoże nam przetrwać chwilowe zawahania pogody. Tego typu pogoda po raz pierwszy od wielu dni zawitała nad Polskę, co oczywiście nie napawa optymizmem. Na szczęście w trakcie burzy będzie towarzyszyła niezwykle wysoka temperatura, która niemal w całym kraju będzie wskazywać powyżej 20 st. Celsjusza. W Warszawie ma być nawet do 23 st., co oczywiście sprzyjać będzie planom mieszkańców, którzy tego dnia z pewnością spędzą więcej czasu na świeżym powietrzu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Następnego dnia niemal w całej Polsce znowu zrobi się przyjemnie i słonecznie. Gdzieniegdzie nadal pojawiać się będą opady deszczu, ale będą one jedynie przelotne. O wiele gorzej będzie za to w sobotę, bowiem znowu powróci do Polski zła aura pogodowa. Przez kraj przetoczy się kolejna burza - tym razem o wiele silniejsza. Temperatura także zmieni się znacznie względem początku tygodnia, co oczywiście warto wziąć pod uwagę wybierając dla siebie odpowiedni strój.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małgorzata Kożuchowska jak Agata Duda? Aktorka wygląda niemal identycznie!
  2. Córki Hanny Lis to prawdziwe piękności. Julia i Ania mogłyby zostać gwiazdami!
  3. Gigantyczne kontrowersje wokół Małgorzaty Rozenek. Gwiazda przemówiła
  4. Śmierć Michała na zawsze będzie tajemnicą. Są wyniki sekcji zwłok
  5. TVP podało pilne informacje. Ważny polityk PO nie żyje, popełnił samobójstwo
  6. Masz stary dowód? Dostaniesz fortunę

Źródło: Polsat News

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News