Polsat odpalił prawdziwą petardę. Stworzył coś, o czym inne stacje mogą pomarzyć

Polsat odpalił prawdziwą petardę. Stworzył coś, o czym inne stacje mogą pomarzyć Źródło: Wikimedia Commons

Polsat wpadł na rewelacyjny pomysł, który może doprowadzić do ogromnych zmian na polskim rynku. Fantastyczny plan znanej stacji może pomóc jej zachęcić do siebie wielu nowych klientów, którzy będą pozytywnie zaskoczeni rewolucją, jaką planuje przeprowadzić firma.

Polsat postanowił ogłosić klientom, że została wprowadzona nowa oferta. Z pewnością można uznać ją za przełomową, bowiem do tej pory nie mieliśmy do czynienia z tak wielkimi zmianami wprowadzanymi przez największe korporacje. Firma może wykorzystać swój plan i sprawić, że już niebawem klienci przeniosą się właśnie do niej, opuszczając konkurencję na rzecz atrakcyjniejszej oferty.

Pomysł, na jaki wpadły osoby odpowiedzialne za strategię dalszej działalności firmy zasługuje na słowa pochwały. Ludzie uwielbiają korzystać z nowinek technicznych, a nowa propozycja od telewizji Polsat sprawi, że klienci po raz kolejni będą mogli czuć się zadowoleni, że firma troszczy się o ich potrzeby. Na pierwsze recenzje nowego projektu należy jeszcze poczekać, ale póki co ludzie podchodzą do niego entuzjastycznie.

Polsat odpalił prawdziwą petardę

Dowiedzieliśmy się, że Cyfrowy Polsat nie jest już telewizją wyłącznie satelitarną. Teraz będą mogli z niej korzystać także ci, którzy przez lata narzekali na problemy uniemożliwiające im odbiór sygnału. Zarządzający popularną siecią wychodzą tym osobom naprzeciw. Można już zapomnieć o wszystkich problemach, jakie przez lata powstawały przez telewizję satelitarną.

Przez lata do jej odbioru potrzebna była antena w postaci sporych rozmiarów talerza, który umożliwiał odebranie sygnału. Telewizja Polsat chwali się, że w tej chwili nie jest to już wymagane. Za pośrednictwem nowej usługi i specjalnego dekodera wystarczy posiadać dostęp do internetu o wysokiej prędkości. To jedyne wymaganie, które reklamuje Polsat.

Dowiadujemy się, że klienci, którzy posiadają dostęp do internetu od Netii, Plusa lub Orange, mogą pozwolić sobie na dokupienie specjalnej oferty. Pozwoli ona na odbieranie niemal wszystkich pakietów programów dostępnych w ofercie Cyfrowego Polsatu. Potrzebne jest jedynie łącze o stałej prędkości wynoszącej przynajmniej 8 Mb/s,

Polsat dba o widzów

Nowy format nazywa się IPTV i jest już dostępny dla wszystkich klientów. Ze szczegółami dotyczącymi oferty można zapoznać się na oficjalnej stronie internetowej polskiego dostawcy. Ceny są różne, jednak warto pamiętać, że mogą one ulec dodatkowemu zmniejszeniu przy spełnieniu odpowiednich warunków.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jeżeli jesteśmy już klientami CP i korzystamy z usługi Smart Dom, to możemy liczyć na zniżki przy zamawianiu dekodera pozwalającego na odbiór programów telewizyjnych za pomocą internetu.

Jakiś czas temu podobny projekt reklamowała telewizja Canal+, opowiadając o swoim dekoderze player+ box. Okazał się on jednak kompletną klapą, a po kilku miesiącach od premiery został on wycofany ze sprzedaży w polskich sklepach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największa gwiazda Polsatu w Playboyu. Tego ciała pragną Polacy i zazdroszczą Polki
  2. Agnieszka Chylińska pokazała PRZERAŻAJĄCO chude nogi. Fani boją się o jej życie!
  3. TVN robi co może. Ale Polsat puści dzisiaj wieczorem tak hitowy film, że Polacy oszaleją
  4. Ważny polityk "Wiosny" Biedronia wypadł z 11 piętra. Koszmar, miał przed sobą całe życie
  5. Zakonnik ujawnia PRAWDZIWY majątek Rydzyka. Lepiej usiądźcie, ogromny szok
  6. Burza nad Polską zamieniła się w koszmar. 6 osób nie żyje

źródło: Parkiet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News