Poseł PiS do dziennikarki Polsatu: "Czy Pani puszcza gazy?"

Poseł PiS do dziennikarki Polsatu: "Czy Pani puszcza gazy?" Źródło: screen Twitter

Polsat News wyemitował nietypową rozmowę posła Jacka Żalka z dziennikarką Agnieszką Gozdyrą. Po tym, jak przypomniano mu jego dawne i kontrowersyjne słowa Żalek postanowił skonfrontować się nietypowym "pytaniem". Poseł wypalił wprost "czy pani puszcza gazy?".

W telewizjach, w których goszczą politycy dziennikarze słyszeli już niejedno. Polsat News nie jest wyjątkiem. Tego rodzaju "zapytanie" się jednak do tej pory nie pojawiło.

Polsat News i zadziwiająca kontra posła do dziennikarki. "Czy pani puszcza gazy?"

Przypominamy zadziwiający fragment dyskusji między posłem Zjednoczonej Prawicy Jackiem Żalkiem a dziennikarką Agnieszką Gozdyrą. Prowadząca program "Polityka na ostro" postanowiła drążyć niewygodny posłowi temat. Zapytała o dawne słowa Żalka, które padły na antenie Radia Zet. 

- Niektórzy przypominają pańskie słowa, kiedy pan powiedział, że wśród rodziców niepełnosprawnych są zwyrodnialcy - powiedziała Agnieszka Gozdyra w programie.

I rzeczywiście, było ostro. Jacek Żalek od początku zdystansował się od tej tezy. Do dziś nie przyznaje się do tych słów. Do tego zarzucił dziennikarce i ogółem, mediom, podawanie zmanipulowanych informacji.

Poseł zasłania się, że użył w przytaczanym wywiadzie hipotezy. Zarzucił brak profesjonalizmu dziennikarskiego Gozdyrze, po czym przeszedł do ataku. 

- Pani nie pyta, pani linczuje i pani doskonale o tym wie - powiedział przypierany do muru poseł Żalek.

Po chwili wyszedł jednak z czymś zupełnie zaskakującym. Podobnej kontry media dawno nie widziały.

- Gdybym ja panią zapytał, czy pani układ trawienny produkuje gazy, to nie byłoby to eleganckie, a zmienia całkowicie temat - rzucił poseł Jacek Żalek, wprowadzając w programie co najmniej zmieszanie.

Jeszcze na długo po programie dziennikarka nie kryła zaskoczenia ze sposobu, w jaki poseł PiS "odbił piłeczkę" na wizji. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Podaję dalej (abstrahując od komentarzy poniżej) bo pierwszy raz (a pracuję jako dziennikarka ponad 20 lat) polityk, niezadowolony z pytania, szuka argumentacji w moim układzie trawiennym - napisała na Twitterze.

Niezależnie od tego jak oceniamy postawę Jacka Żalka jedno jest pewne. Utwierdzamy się w przekonaniu, że politycy potrafią skierować rozmowę na każdy, nawet najmniej spodziewany tor. Problem w tym, że przekroczona została granica dobrego smaku.

  1. Były mąż Kaczyńskiej PRZED CHWILĄ właśnie ujawnił GIGANTYCZNĄ seksaferę w PiS!
  2. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje polska polityk. Zginęła w wypadku w Egipcie!
  3. Gdzie pracuje Marta Kaczyńska? Prawda może was wprawić w osłupienie
  4. Ile lat ma żona Zenka Martyniuka? Wygląda tak świetnie, aż trudno uwierzyć, że jest od niego starsza!
  5. Anna Dymna przegrała walkę z nałogiem. Po 14 latach wraca na złą drogę
  6. To, co Oliwia Bieniuk powiedziała o zmarłej mamie rozrywa serce. Córka Anny Przybylskiej przeżywa teraz ciężkie chwile

źródło: Polsat News, Twitter

Następny artykuł